SkyscraperCity Forum banner
21 - 40 of 94 Posts

·
zdradziecka morda
Joined
·
5,765 Posts
Bardzo ciekawie zacząłeś :), będę z pewnością zaglądał i z przyjemnością obejrzę kolejne, odwiedzone przez Ciebie miejsca. :cheers:
Ps.: Co do zalewu reklam i szyldów w Szczecinku to rzeczywiście wygląda to miejscami fatalnie, co prawda nie jest to jakaś przypadłość szczecinecka, bo niemal w całej Polsce jest podobnie niestety.
 

·
Registered
Joined
·
1,027 Posts
Discussion Starter · #27 ·
Ustronie Morskie - Sianożęty. Zdjęcia właściwie z plaży, gdyż jarmarków nie warto fotografować. Choć trzeba oddać Ustroniom, iż są spokojną miejscowością wypoczynkową. Nie ma tak wielu turystów, uliczki są poukładane, "pensjonaty" nie rzucają się w oczy. Miejsce godne polecenia na wakacje.

81. Ustrońskie molo


82.


83.
 

·
Registered
Joined
·
1,027 Posts
Discussion Starter · #36 ·
Bardzo przyjemne zdjęcia :)
:cheers:

Można dużo więcej zobaczyć tylko to co jest tajemnicze nie jest na mapie. Fajny wypad będę śledził temat bo jest ciekawy.
#1 post na wszystko Ci odpowie ;)

Dotarłem do Kołobrzegu. Galeria z Kołobrzegu nie jest wybitnie duża, ze względu na czas i możliwości. Był to zwykły popołudniowy spacer, ścieżkami którymi chadzałem w dzieciństwie.

102. Tuż po wjeździe do miasta zatrzymałem się na stacji benzynowej. Widząc te bloki postanowiłem cyknąć kilka zdjęć, bo takie widoki zaczynają przechodzić do przeszłości.


103. Kołobrzeskie "Alternatywy 4" ;)


104.
 
21 - 40 of 94 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top