SkyscraperCity banner

41 - 60 of 94 Posts

·
Registered
65,612 Posts
Hah, wiesz, że teraz dopiero zwróciłem na niego uwagę? :) Nie przypominam sobie by w tym roku stał... Może już zdążył przejść trochę dalej? :D
^^
:lol:

Skąd jato znam? :| Nie raz już ktoś zwrócił moją uwagę na detal mojego zdjęcia, którego wcale nie widziałem.

·
Pobierowo jest OK!
12,465 Posts
105. Pierwsze co rzuciło się w oczy to ta bezczelna mewa

106. Podszedłem do niej na niecały metr, a ona bez żadnego respektu...
:lol:

Uwielbiam widok mew na plaży oraz odgłosy przez nie wydawane. Zwłaszcza wiosną i jesienią, kiedy jest mało ludzi nad morzem. Pełno tych ptaków na zimę emigruje znad morza do Szczecina, pełno tego przed oknem wówczas fruwa. Przynajmniej przeganiają te gołębie, co całe lato wszystkie parapety obsrywają.

·
Registered
1,028 Posts
Discussion Starter #57
No to jedziemy dalej :) Po powrocie znad morza do Starego Drawska, nocujemy, a rano udajemy się do Kłomina. Jak już pewnie wiecie, miasto osławione swoją pustką. Stara jednostka wojskowa w środku lasu na kompletnym odludziu. Jedziemy, traci się zasięg, żadnej żywej duszy wkoło i droga niekoniecznie wskazana samochodom osobowym o niskim prześwicie. Jakież było zdziwienie, gdy dojeżdżając na miejsce okazało się, że obok jest leśniczówka, kilka samochodów, w jednym z mniejszych budynków jakiś dwóch wiejskich imprezowiczów co nie co przybliżyło nam historię i to co się tutaj aktualnie, a dzieje się tyle, że jeden z budynków jest powoli adaptowany, a reszta burzona. Choć mimo wszystko i tak klimacik był.

41 - 60 of 94 Posts