SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 315 Posts

· Registered
1,394 Posts
Mislim da ne bi kopali toliko duboko i zabijali talpe (radi osiguranja zemljišta) da samo žele očistiti ionako čisto zemljište. Na sjevernoj strani gradilišta su povukli rupu, a ostatak gradilišta su označili bijelim linijama onako kako je po nacrtu zamišljeno.
Kontejneri od uprave gradilišta su već 3 dana na gradilištu, a izvođač je (kako mi se čini) VMD promet.

· Registered
1,394 Posts
ElUsurpador Zahaltali smo DOMZG i ja jednog sada, za sada je sigurno samo da se kopa rupa

Ne mogu vjerovati da ne znaju što kopaju :eek:hno:

DOMZG Umjetnicka intervencija na vodotornju , "performans dinamitom" .. to jedino kaj priznam od umjetnosti sto se tice tog smeca zvanog vodotoranj, bode me u oci od kad sam se rodio

Taj toranj bi bio super kad ne bi bio ovakvo zapušteno ruglo.
ja sam ovdje vec sedam godina i naviknuo sam se na njega tako da bi mi falio da ga maknu, a maknut ga neće jer je zaštičen.

· Registered
1,394 Posts
S obzirom da nije neka navala na vozačke škole mislim da je dovoljan onaj poligon na Borongaju.
Uglavnom, mene nema sljedecih 10ak dana (zasluzeni GO je poceo) pa ako je nekom usput nek poslika i sve nas obraduje stanjem radova u Strojarskoj.

· Registered
1,394 Posts
Jučerašnje stanje na gradilištu. Fotkao je moj frend koji mi je došao provjeriti stan pa mi je poslao na mobitel...

Lijepo to napreduje :banana:

Ja sam sutra u Zagrebu pa ću malo detaljnije sve poslikati

· Registered
1,394 Posts
Vratija se Šime... :banana: i ima što vidjeti s prozora.

U ovih 10ak dana se čuda napravilo.

Radi se punom parom, kako kaže MasonicStage™ :cheers:

Još samo kad bi saznali za što se to sve tu priprema bilo bi prekrasno :)

· Registered
1,394 Posts
S prozora sam vidio da nešto lijepe na ogradu s vanjske strane... Ne budi lijen, obukao sam se i otišao pogledati.

Uglavnom,

osiguravanje građevinske jame za PROJEKT STROJARSKA što god to značilo.
Projektant i nadzor GMVO projekt d.o.o

Kad sam ukucao na net PROJEKT STROJARSKA izbacilo mi je ovo http://www.dnevno.hr/vijesti/zagreb..._osvanuti_u_zabacenoj_strojarskoj/402647.html

slijede slike s druge strane gradilišta :)

· Registered
1,394 Posts
stric said:
Keko :cheers:
Neželim biti partibrejker, ali oni su prema ovoj tabeli zaduženi samo za jamu. Ništa ne piše o objektima. Nadam se da će oni biti investitor i u gradnji samih zgrada.
Pa valjda nece investirati samo u jamu... Koliko vidim na njihovim stranicama oni su investitori mnogih objekata pa tako mislim da je i ovo njihov projekt.
Jos na njihovim stranicama pise da kupuju zemljiste do 10000 kvadrata u zoni tramvaja

· Registered
1,394 Posts
Grozničave aktivnosti su na ovom gradilištu cijeli dan od 7 do 17h. :lol:
Radi se ounom parom (kao da im se negdje žuri)

I posljednji ostaci Zagrebparkinga su uklonjeni

Sve bliže i bliže mojoj zgradi

1 - 20 of 315 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.