SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 110 Posts

· Što me gledaš?!
20,160 Posts

· Što me gledaš?!
20,160 Posts
Obraćaš se na krivu adresu. To nije uvodni post dretve nego običan post iz construction dretve (ne prvi na temu strojarska) koji je grof iz samo njemu znanog razloga stavio kao prvi post ove dretve. Znači nisam otvarao ovu dretvu ja. Uostalom da si pročitao postove skužio bi to i sam.

· Što me gledaš?!
20,160 Posts
keko :cheers: x2
Meni se čini da oni grade jednu ogromnu jamu u kojoj će biti podzemne garaže i temelji naravno, za sve objekte iz projekta. Znači, jedna zajednička velika podzemna garaža. Gledajući shemu iz početne str, jama se već sada kopa na mjestima obaju nebodera.

· Što me gledaš?!
20,160 Posts
^^Rupa se kopa, zar ne?! I za rupu treba neki investitor. Iskopi su prilično skupi, naročito kad se kopaju temelji za dva nebodera i dvije stambene zgrade i garaža za cijeli kompleks odjednom. Dok god se (g)radi ja vjerujem u pozitivan ishod tj. u potpunu izgradnju!

· Što me gledaš?!
20,160 Posts
Keko :cheers:
Neželim biti partibrejker, ali oni su prema ovoj tabeli zaduženi samo za jamu. Ništa ne piše o objektima. Nadam se da će oni biti investitor i u gradnji samih zgrada.

· Što me gledaš?!
20,160 Posts
Ipak i ja vjerujem da se to neće dogoditi u ovom slučaju. VMD i crkva su preozbiljni igrači. :lol:
A i informacije koje smo dosad dobili govorile su o tome da VMD gradi zgrade u strojarskoj, znači dosad sve ide kao po loju.

1 - 20 of 110 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.