Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 121 Posts

·
Registered
1,937 Posts
Discussion Starter · #1 ·
[Zagreb] - JARUN PANORAMA | Tower 150m | 40fl | U/C

87456

87459

Vrijednost: 160 000 000 €
Površina terena: 34,800 m2
Namijena:
40% - Stambena
13% - Hotelska
37% - Uredska
10% - Trgovacka

Od jucer i sluzbena stranica u funkciji:
www.jarunpanorama.com

87460

87461

87462

87470

87473

87474

87476

87479

·
Registered
1,937 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Jedan poznanik iz GUP-a Zagreb mi je rekao da je Rotor bio prioritet upravo da bi nakon njegove obnove mogla krenuti izgradnja JARUN PANORAME.
Prije obnove plac je bio sikara. Danas zadnjim Updateom plac poznat pod nazivom Tafarica je poptuno rasciscen, dovedena je struja i voda na njega te su uradene esve pristupne ceste.
Javljeno mi je takoder da su i investitopri spremi.

Lokacija 20.03.2020.

87523

87525

87529

·
Registered
1,937 Posts
Discussion Starter · #6 · (Edited)
Ukratko, i dalje pokušavaju naći investitore.
Receno mi je da su nadjeni investitori i da je to idici veliki projekt koji ide u Zagrebu.
Samo sada sa potresom Banditos ceka najbolji trenutak za presjece vrpcu rotora pa da onda i ovo krene.

·
Registered
1,937 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Ovaj poznanik mi je takoder rekao da ce cijena garsonjere od cca 34m2 biti cca 140 000 € 🤭
Posaljem email da se odmah predbiljezim 😂

·
Registered
1,937 Posts
Discussion Starter · #12 · (Edited)
Ništa me ne košta optimist. Iako teško...
Pa i prica mu se poklapa. Plac rasciscen. Pristupne ceste uradjene. Struja i voda dovedeni.
A meni nema logike sa se rotor samo radi rasterecenja prometa radio.
Izvor pouzdan.
Ali eto bumo vidli.
Btw poslao sam email sa ove sluzbene stranice da pitam za stanove. Pa cemo vidjeti odgovor hahah

·
Registered
1,937 Posts
Discussion Starter · #14 · (Edited)
Nisam optimistist da u ovo povjerujem. Potražnja je?
Pa s obzirom da je Zagreb centar drzave. Da naprave kolibu bila bi potraznja. Lokacija ima odlicnu perspektivu. Blizina Arene, blizina savske... A ako bude isla izgadnja/dovrsetak Sveucilisne Bolnice i ako budu pravili Jarunski most... itekako da ima potencijala i jos ako bude Hotel....u tom djelu grada samo Hotel I.
btw. Nije bila potraznja ni za Beogradom na vodi pa su stanovi skoro svi raspordani.

·
Registered
1,937 Posts
Discussion Starter · #17 · (Edited)
Baca mi na mali Donaucity iz Beca sto nije lose ali urbanisticki mi to nebi bio prvi prioritet. Jbga, ne zelim nikome pokvarit veselje.
Hvala za postanje, bit ce zanimljivo pratiti!:cool:(y)(y)
Malo da. Nova bolnica je najveci prioritet. A sto se tice ovih malo "luksuznijih" projekta meni je sasvim ok.
Zagrebu treba nesto gdje se moze kupiti stan na malo visem nivou / da nisu stanovi u urbanim vilama pod Sljemenom. Postala bi top lokacija / kao sto je svojevremeno postala i radnica sa gradnjom cijele te staklaraije. Pa zasto ne i ne luksuzan stan sa pogledom na Jarun.
Blizina tramvaja i svih ostalih sadrzaja. I sada s novim rotorom bi moglo doprinijeti razvoju ovog djela grada i novih radnih mjesta. A sam bi se Zagreb malo priblizio Savi.

1 - 20 of 121 Posts