Skyscraper City Forum banner
101 - 120 of 121 Posts

·
Registered
238 Posts
zar ovo nije trajno ukinuto kao i manhatan?

kao i obično povećanje gustoće naseljenosti na potojeću infrastrukturu smanjuje kvalitetu života. A biti će zanimljivo kada pukne hidroizolacija u podzemnim garažama.

·
Registered
652 Posts
zar ovo nije trajno ukinuto kao i manhatan?

kao i obično povećanje gustoće naseljenosti na potojeću infrastrukturu smanjuje kvalitetu života. A biti će zanimljivo kada pukne hidroizolacija u podzemnim garažama.
Prije 3 mjeseca investitor iz Srbije je preuzeo firmu Rotor Jug d.o.o. (vlasnika projekta), te ima vremena na temelju lokacijske do rujna dobiti građevinsku dozvolu bez da nova gradska vlast stigne blokirati projekt.

No s obzirom na to da i investitor i arhitekt spadaju u skupinu ljudi usko povezanih s pokojnim gradonačelnikom, a još k tome nemaju sve potrebne elaborate za izdavanje građevinske dozvole, male su šanse da će stići ishodovati građevinsku dozvolu prije nego nova vlast blokira produljenje lokacijske.

Osobno me nebi čudilo da također ljudi involvirani u projekt uskoro budu predmet uskokovih uhićenja. Sve u svemu, šteta da ovakvi odlični projekti privlače na sebe kriminalce kao govno muhe...

·
Registered
621 Posts
Dozvoljava se trgovačkom društvu ROTOR JUG d.o.o., kao investitoru, izgradnja zaštite iskopa građevine jame kao 0. faze izgradnje poslovne građevine s hotelom i trafostanicom na novoformiranoj k.č.br. 908/1, k.o. Blato

Kaj ovo znači da su dobili dozvolu samo za jamu?
To znači da se investitoru ne ograničava početak radova izdavanjem građevinske, nego se prema lokacijskoj u sklopu pripremnih radova može krenuti u radove. Obično to uključuje i kopanje.

·
Registered
21 Posts
Ja ne kužim vas. Piše sve u dozvoli: "izgradnja zaštite iskopa građevinske jame."

Nema spomena o objektu.
objasn
Ja ne kužim vas. Piše sve u dozvoli: "izgradnja zaštite iskopa građevinske jame."

Nema spomena o objektu.
Objasnio netko dva posta iznad,ne vjerujem da bi samo jamu pravio,iako u zagrebu je svasta moguce 🤣

101 - 120 of 121 Posts