SkyscraperCity banner

2861 - 2880 of 4682 Posts

·
Hercegbosanac : )
456 Posts
Možda stvarno računaju na Euroherc model - rade po projektu za 29, napravit će do 22., a kroz par godina će odlučiti isplati li im se nadograditi još onih 7.
That's it. Odnosno vrlo vjerojatno da je tako. :lol:

·
mojarijetschsesluscha
2,919 Posts
vidis, vidis.... to je i meni palo na pamet.... bit ce da je ta verzija.... ici ce do 22 kata a onda zgotoviti i otvoriti a nakon 4-5 godina, kad se posao zalaufa dogradit do 29. Ionako su napravili ooooooogromnu rupesku i usidrili onoliko betona i zeljeza.... dakle, mogu ici do 29 - jedino je pitanje imaju li para za to. Ako ne danas onda za koju godinu ce ici...
nesmjes zaboravit da je" krovna" konstrukcija na sotu malo kompliciranija od ove na eurohercu.
postoji antena i gornje etaze su manje od ostalih sta bi znacilo da bi na kraju krajeva nesto cist drugcije ispalo nego sto na renderu vidis.

da se nebi ove gornje etaze gradile kako je planirano neznam izgubio bi sot dosta karakteristike.

vidjet cemo:)

·
Infected User
4,056 Posts
Iz pouzdanih izvora; neće biti katova jerbo će srušit SOT iduće godine. Gazda im čita Skyscraper pa nas malo kuri a onda će se smijat. 100% pouzdano!

·
Infected User
4,056 Posts
Ruši se iduće godine tek.

Mislim da je trenutno na desetom. Ali nisam 100% ziher jerbo sam brojao iz jurećeg automobila :D

Dakle, čekamo sličice. No dobro, bitno da se dela :)

·
NEW YORK-PARIS-PECKHAM
3,285 Posts
prema onome sto ja vidim pocinje rasti 11-ti kat. 10 je skoro zgotovljen a lagano se krece u formiranje 11-tog. Daklem, 11-ti.
Ono što ti smatraš prvim katom je prizemlje. Sve se lijepo vidi...na 10 su katu i 11 etaži...bez ikakvih formiranja i skoro zgotovljenim katovima...

Edit...+ etaže podzemne garaže

·
I come in peace \V/
11,252 Posts
fala nikola, bum ih postal na ssp forumu - zagreb update,

2861 - 2880 of 4682 Posts