SkyscraperCity banner
1 - 20 of 116 Posts

·
Registered
53 Posts
Discussion Starter · #1 ·

źródło: mmzamosc.pl

Powierzchnia całkowita: 25 tys. mkw. (planowana rozbudowa o 15 tys. mkw)

Powierzchnia całkowita obiektu: ok. 13 tys. mkw.

Powierzchnia handlowa: 8 tys. mkw

Ilość sklepów: 75

Miejsc parkingowych: 300

Planowane otwarcie: połowa 2011r.

·
Only ART can save us
128 Posts
Rozumiem, ze to jest w miejscu dzisiejszego nowego Nadszańca?

·
Registered
53 Posts
Discussion Starter · #5 ·
hmm... Obecnie jest Galeria Lwowska, buduje się Galeria Twierdza oraz Galeria Revia Park, budowę ma zacząć Galeria Zamojska (niestety nie wiem kiedy) i dość dawno temu doszły mnie słuchy, że był jakiś inwestor zainteresowany budowa kolejnej galerii przy obwodnicy (okolice torów)

·
Registered
949 Posts
Co do galerii Rewia, nie oszukujmy się, to będzie niestety paskudztwo i zwykły kicz, na siłę wciskany w szufladkę z napisem 'Galeria Handlowa'. Zero polotu i pomysłu na budynek, tanie materiały a do tego to wielkie nadęcie się i bajki o tym jaką to będziemy mieli wspaniałą wizytówkę na wjeździe z Lublina. Sorry, że tak gorzko, ale to po prostu żałosne.

·
Registered
949 Posts
Zdążyła się już zmienić i nazwa i logo. Jeszcze we wrześniu było tak:

Moim zdaniem teraz jest gorzej.

A to odgrzewane fotki z budowy:

·
Registered
1,044 Posts
jesli jeszcze na wizualce jakos to wyglada, to w rzeczywistosci calkiem inny budynek i widac, ze to nie bedzie zbyt ciekawa galeria, typu Biedronka, Partner AGD czy Jysk.

·
Zamościanin
683 Posts
z tego co widzę będzie to zlepek wszystkiego co dotąd tam istniało czyli nowego nadszańca oraz biedronki fizycznie włączanych do Galerii .Od przodu trochę bardziej reprezentacyjnych sklepów a w głębi po staremu istny labirynt .
Z jednego się można bez wątpienia cieszyć - w końcu zostanie uporządkowany ten fragment miasta i znikną rudery wspomnienia po dawnej bazie ZFM stojące bezpośrednio przy Lubelskiej

·
Registered
3 Posts
Mam nadzieje ze to ostatnia galeria w Zamościu. Szczerze powiedziawszy nie sadziłam wcześniej ze to jest nowa galeria tylko zwyczajna rozbudowa "nowego nadszańca", ale po co jak podobno w starym nadszańcu niestety maja owi kupcy powrócić ;/ tyle galerii będzie ze powinni się pomieścić w tych powstających galeriach a nie wracać do świeżo wyremontowanych zabytków ;/

·
Zamościanin
683 Posts
^^ jedni kupcy może powrócą inni pozostaną , trudno generalizować i przesądzać o masowych powrotach do starego nadszańca . Tym bardziej że czas zrobił swoje i ludzie się już przyzwyczaili . Sąsiedztwo Lidla, Biedronki oraz samej powstającej Rewii wydaje mi się gwarantuje raczej sporą klientelę . Rozmawiając niedawno z jednym z tamtejszych kupców dowiedziałem się że standard zajmowanych przez nich przestrzeni ma być podwyższany do ogólnego poziomu galerii. więc tym samym wzrost kosztów wynajmu powierzchni - stąd zapewne oczy niektórych zwracają się ponownie w stronę starego nadszańca .Niewidzialna reka rynku :) zrobi swoje za jakiś czas .
Pozdrawiam

G

·
Ruszyła nawet strona internetowa: www.reviapark.pl.
Ja jestem w szoku, nie myślałem, że podejdą to tej galerii jakoś poważnie, jednak ja murem stoję za Galerią Twierdza i jakaś Rewia nie robi na mnie wrażenia i też nie wiem skąd u was tyle podniecenia:)

·
Zamościanin
683 Posts
Jestem pewien że zarówno Twierdza jak i Rewia odnajdą się w Zamościu i każda z tych galerii zagospodaruje swoją cząstkę rynku .Jeśli będą ze sobą rywalizowały poziomem i cenami to tym lepiej dla Nas .Fantom tu trudno mówić o podnieceniu , jeśli już to tylko i wyłącznie o naszym wyrachowanym podejściu do naszych portfeli w trosce o rodzinny budżet

·
Registered
53 Posts
Discussion Starter · #16 ·
Dokładnie... Im większa konkurencja, tym niższe ceny, a tym samym więcej pieniędzy w naszych kieszeniach ;)

·
Registered
2 Posts
Witam serdecznie, planuję rozpocząć działalnośc opartą na franczyzie, czy znacie może szczegóły dotyczące wynajmu powierzchni w Twierdzy i w Revia Park. Nie chcę na razie dzwonić bezpośrednio do nich, bo wiem, że takie Galerie stosują różne sztuczki. Proszę o podpowiedź - jak rozmawiać, o co się pytać. Na razie widzę, że Twierdzq to moloch, a Revia ma swoją kupiecką przeszłość, ale to jakby nieistotne, dla mnie ważne jest by zarabiać. Proszę o podpowiedzi z kim wiązać swoją przyszłość...

·
Registered
216 Posts
^^ Jeśli chodzi o lokal w Twierdzy to już większość jest zajęta a reszta raczej zaklepana bądź w fazie negocjacji, dlatego polecał bym jednak ReviaPark, zwłaszcza, że to galeria która właśnie z takimi najemcami chce współpracować o czym świadczy zakładka na ich stronie, co prawda nie ma tam za dużo informacji, ale jednak przynajmniej jest odniesienie do tego typu najemców:
http://www.reviapark.pl/dla_najemcow/franchising_w_revia_park.htm

Raczej więcej się nie dowiesz jeśli się z nimi nie skontaktujesz. Mało kto teraz przedstawia ofertę przed bezpośrednim kontaktem z klientem, czysty zabieg marketingowy polegający na starej dobrej psychologicznej zasadzie zaangażowania i konsekwencji ;)

·
Zamościanin
683 Posts
^^ No i trzeba przyznać że pozlepiali z tego wszystkiego całkiem sporego klocka . Mam nadzieję że projektant zaprojektował na tej betonowej pustyni jakąś zieleń , krzewy itp , itd , żeby złamać tą powszechną szarość obiektu i otaczającej go zewsząd szarej betonowej kostki

1 - 20 of 116 Posts