SkyscraperCity banner

1 - 20 of 88 Posts

·
Iroquois of Europe
9,854 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Obecnie panów moderatorów z Warszawy brak, więc ktoś musi być tyn złym. Odwołania proszę składać na ręce cudaka po jego powrocie około 1 sierpnia. ;)
Uzgodniona z Chaladią data wycieczki to 18 sierpnia o godzinie 16.

EDIT Nie mam wątpliwości że pierwsza lista rozrośnie sie do ponad 14 osób + cudak, więc niestety osoby na niej obecne nie mogą być jeszcze pewne swojej obecności na wycieczce, a ostateczne decyzje będzie musiał podjąć cudak.

Dotychczas zgłosili się:
filosss
AGC
rcube
SoboleuS
DocentX
megaptera
Petr
Paolo
sojuz
Fredi
michau
kafarek
ryjek
rafael

Lista rezerwowa (mało aktywni na forum itd.):
Yeapcoque
Chris16
tvnmaniak
decapitated
GeoS
blue warsaw
Frater M.M.
G.N
warsaw-andrew

rezerwowi - inny termin:
Stompi
Leshchoo
Sitol
u-yck

Proszę następnych chętnych o dopisywanie się w tym wątku. Nie decyduje tylko kolejniość zgłoszeń, ale również aktywność na forum. Tak było ustalone z cudakiem i tego się trzymam.

·
Iroquois of Europe
9,854 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Z ustaleń z Chaladią i deklaracji dotychczasowych chętnych wynika, że najlepszym terminem będzie czwartek 18 sierpnia.
Ewentualne możliwe alternatywy to 9-11 sierpnia oraz 16-17 sierpnia, ale wtedy już bez obecności Chaladii.
Zatem wstępna data to 18 sierpnia.

·
Iroquois of Europe
9,854 Posts
Discussion Starter · #6 ·
blue_warsaw said:
Ja tez chetnie bym poszedl ale kurwcze sa wakacje i nigdy nic nie wiadomo..
Chyba nikt nie zaoponuje, jak trafisz na listę rezerwową. Zawsze przychodzi czas zbierania owoców. ;)

·
ex Leshchoo
3,529 Posts
Jakby sie udalo przesunac na 21 tudziez no moze wieczor 20 to chetnie :).

ps. od ponad godziny zmieniam rozdzielczosc fotek dla was, jeszcze sporo zostalo, zaraz se rzygne...

·
Registered
3,225 Posts

·
Boxes rule
1,504 Posts
Ja sie oczywiscie tez zglaszam!!! :)

·
Registered
3,982 Posts
Leshchoo said:
Jakby sie udalo przesunac na 21 tudziez no moze wieczor 20 to chetnie :).

ps. od ponad godziny zmieniam rozdzielczosc fotek dla was, jeszcze sporo zostalo, zaraz se rzygne...

Uzyj IrfanView :) Robisz to tak.

Plik->Widok Miniatur
Nastepnie zaznaczasz te zdjecia (naprzyklad z Shiftem) ktore chcesz pomniejszyc.
Teraz klikasz Przetwarzanie wsadowe wybranych plikow.
Zaznaczasz w Przegladaj do ktorego katalogu maja sie wgrac nowe pliki po przetworzeniu.
W opcjach zaawansowanych zaznaczasz na jaka rozdzielczosc chcesz zmienic i OBOWIAZKOWO zaznaczasz uzyj metody przeprobkowania. Tak samo mozesz wszystkie zdjecia zaostrzyc, rozjasnic itp itd - opcje widoczne wlasnie w opcjach zaawansowanych.

Teraz wciskasz Start i gotowe ;)

·
Robert
9,861 Posts
zapisuję się oczywiście!
czy 18 sierpień to jaki przedział godzinowy?-muszę ustalić czas
Ewentualne możliwe alternatywy to 9-11 sierpnia oraz 16-17 sierpnia, ale wtedy już bez obecności Chaladii.
jeśli bedzie większosci nie pasował termin 18-sty to tak jak Petr pisał optymalnie 10ty i 16sty
Podanie godzin wycieczki jest ważne
ps własnie się dowiedziałem ze jutro bedą wstępne godziny

·
Registered
26 Posts
Ja bym chetnie poszedł na ta wycieczke ale jak mi wiadomo to chyba za krótko jestem na forum????????

·
ryjek
1,362 Posts
Cholera... dopiszcie mnie do tej listy co??? Dopiszcie mnie... please...

Jestem aktywny na forum od czech lat prawie :)

·
Registered
3,225 Posts
1 - 20 of 88 Posts