SkyscraperCity banner

?

1 - 16 of 16 Posts

·
Registered
2,886 Posts
W-wa?

fajne, lubię zabawy głębią ostrości.

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
Bardzo intymne. ;) Jak się czepiać, to trzeba było troszkę bardziej na lewo albo na prawo - żeby ta para była niewidzoczna lub w pełni widoczna zależnie od twojego zamysłu :) 9

·
Registered
1,726 Posts
Discussion Starter · #4 ·
^^ Ta wscibska para turystow za nic nie chciala przejsc, a mozliwosci manewru w tych rozach nie bylo zadnej. Do tego wszystkiego slonce co chwila chowalo sie za chmury, wiec do wyboru byl pomnik bez pary ale i ladnego bocznego oswietlenia, albo z intruzami, ale za to oblany fajnym swiatlem, ktore jednak ozywia cala scene.

BTW Myslalem, ze jak ich przyciemnie w PSP, to nie beda sie tak rzucac w oczy...

·
Moderator
10,250 Posts
IMO te rozmazane plamki tworzą właśnie charakter zdjęcia. Mimo, że zazwyczaj nie lubię takich zabaw to tu to wygląda bardzo uroczo. 10.

·
Registered
1,726 Posts
Discussion Starter · #9 ·
Roze na pierwszym planie znalazly sie jak najbardziej celowo [co ja sie nagimnastykowalem, zeby nie wchodzily na pomnik, tylko tworzyly jego rame...]. A wystemplowac turystow moznaby jak najbardziej , ale jakos tak nie mam przekonania do ingerencji w zdjecie w takim stopniu :)

·
Registered
1,726 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Aha... jeszcze jedno: zdaje sobie sprawe, ze do samej rzezby Chopina od strony formalnej moznaby sie przyczepic, ale i tak uwazam ten pomnik za absolutne arcydzielo. Od samego patrzenia czlowiek slyszy te mazurki czy polonezy...
Jak dla mnie najbardziej niezwykly pomnik w kraju [sposod tych szeroko znanych].

·
Registered
20,847 Posts
Roze na pierwszym planie znalazly sie jak najbardziej celowo ...

Ja jak najbardziej nie neguję róż obecności! (ale gramatyka!:eek:hno:)

Ja rozumiem ich obecność bardzo dobrze. Nawet mam podobną serię zdjęć z różami. :D

Ich obecność, lub nie jednak, jest moim zdaniem sprawą gustu. Zamysł Twój rozumiem i doskonale wiem, że nie "przez przypadek" są one w kadrze tak "delikatnie" zaakcentowane. ;)

:cheers:

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
Roze na pierwszym planie znalazly sie jak najbardziej celowo [co ja sie nagimnastykowalem, zeby nie wchodzily na pomnik, tylko tworzyly jego rame...]. A wystemplowac turystow moznaby jak najbardziej , ale jakos tak nie mam przekonania do ingerencji w zdjecie w takim stopniu :)
I bardzo dobrze, bo dla mnie (Wbrew autorowi? To już patologia!), ta para jest tym co nadaje dodatkowej lekko zakrytej (bo faktycznie nie rzucaja sie w oczy dzieki przyciemnieniu) dodatkowej głębi temu zdjęciu.

W kwestii róż jeszcze, gdyby ich zabrakło byłby to banał kompletny, takie zdjęcia można znaleźć w sklepie z pamiątkami albo na wikipedii. Na polskim UPC jednak szukamy czegoś więcej, warto o tym pamiętać.

·
Registered
20,847 Posts
^^ Ale masz radykalne podejście, a Twoja prawda jest najmojsza. :eek:hno:

Co do ostatniego zdania też dajesz czadu. Pozdrowienia i powodzenia.

·
Moderator
10,250 Posts
IMO to niewątpliwa zaleta polskich konkursów, że mamy tu tak często prace, które starają się być takie bardziej "alternatywne" i dzięki temu się tak pozytywnie odróżniamy od mainstreamu na światowych forach. :)

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
^^ Ale masz radykalne podejście, a Twoja prawda jest najmojsza. :eek:hno:

Co do ostatniego zdania też dajesz czadu. Pozdrowienia i powodzenia.
Pierwsze zdanie, dotyczy MOJEJ interpretacji pracy wiec nie mam pojęcia o co Tobie chodzi. :eek:hno:
A Drugie? Miałem ochote coś kontrowersyjnego, ale dla dobra "sprawy" napisać :lol:.

1 - 16 of 16 Posts