SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 486 Posts

·
Registered
1,001 Posts
Sam park jest OK, na bardzo dobrym poziomie. Zastanawiam się, jak to jest że ktoś tam prowadzi całkiem dobrą politykę rozwojową(dużo forsy), oraz również ktoś fatalnie zarządza reklamą(brak forsy?), a w szczególności stroną internetową, która jest brzydka, cukierkowata, a przede wszystkim NIECZYTELNA.WWW sugeruje, że park jest głównie dla najmłodszych, a reklamowanie festiwali na tej stronie to jakaś parodia.

·
Registered
1,001 Posts
Ja tego dalej nie potrafię zrozumieć. W porównaniu z kosztami parku zrobienie 1 grafiki porządnie nie powinno być drogie. Komu oni to zlecają? Jak te numerki mogą być takie zamazane na oficjalnej stronie parku... Co ciekawe wersja angielska dalej jest w roku 2015. Jak oni chcą przyciągnąć turystów?

·
Registered
1,001 Posts
Świetne zdjęcia, dzięki wielkie!
Martwi mnie Atlantis, chyba tego tak nie zostawią i pewnie zamkną atrakcje na jakiś czas by uszczelnić. Oby się wyrobili jak najszybciej bo w lato taka atrakcja to złoto.

Poza tym, dużo ludzi było? Po fotkach wygląda jakby ~100 ludzi przyszło, ale może to była taka godzina.

·
Registered
1,001 Posts
Według danych GUS, najwięcej miejsc noclegowych zajmowanych przez turystów jest w Warszawie. Nie wiem czy ryzykowałbym stwierdzeniem, że do Krakowa przyjeżdża najwięcej turystów.

Wracając do Oświęcimia :) Nie można do końca świata z tego miasta robić żałoby.

·
Registered
1,001 Posts
Numerków na legendzie mapy nie potrafią poprawić, a z dekoracjami się uwiną? Wątpię. W maju na 100% nie będzie to wyglądać jak na wizualizacjach (a w sezonie raczej nic większego nie będą tam majstrować), w ogóle mam wrażenie, że otwarcie się jednak opóźni.

1 - 20 of 486 Posts