Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 2407 Posts

·
FOMO Coaster
2,750 Posts
Park Dreamworld miał gdzieś najważniejszą sprawę - bezpieczeństwo.
Z tego względu jest dla mnie na zawsze skreślony (ktoś, kto tam będzie się "bawić", to straszny ryzykant).

·
FOMO Coaster
2,750 Posts
urozmaicenia podczas jazdy
Fajnie, jakby wreszcie wprowadzili obiecane okulary VR.

Jeśli chodzi o wybór zwycięzkiego rollercoastera - a co, jeśli wybór zostawili fanom na FB tylko dla zabawy, a naprawdę EL chce wybudować te dwa przedstawione megacoastery? Byłoby mega :D

·
FOMO Coaster
2,750 Posts
W dzisiejszym Energy News o 19 pojawi się krótki materiał z placu budowy. ;)
No i zobaczyliśmy kolejny "news" w którym nic nowego nie ma ("postęp" naprawdę godny pozazdroszczenia...):
"Więcej o oczekiwanym przez Was materialne z postępów w pracach w EnergyLandia"
facebook.com/EnergyLandia/videos/931819770253449/

·
FOMO Coaster
2,750 Posts
Z tego co pamiętam to padła tutaj na forum informacja, że EL wydaje ok 50 tys złotych dziennie na utrzymanie parku.
50 tys. zł/dzień, które podałem, dotyczyło kosztów działania parku w pierwszym lub drugim roku działalności.
W 2017 roku nie chcę wiedzieć, ile ten koszt wyniesie :)

·
FOMO Coaster
2,750 Posts
Patrząc na zdjęcie z drona zastanawiam się, gdzie wstawią nowe atrakcje Bajkolandii - jedynie pod Speedem i Jungle Adventure.

Druga sprawa - ten wulkan w którym kiedyś był salon gier, jest już zbędny, bo w poprzednim sezonie był nieczynny :)

·
FOMO Coaster
2,750 Posts
To ja pisałem o tym, że cena od 24 czerwca 2017 ma się zmienić, bo sama EL pisała, ale znowu sobie zaprzeczają...

Latałem dziś po fb EL i znalazłem zdjęcia z oznaczoną EL i u jednego z mieszkańców Zatora (foto. z 19.02) https://www.facebook.com/profile.php?id=100015243275611
Może warto by napisać do tego człowieka z prośbą o regularne relacje
To mój wujek, popytam :)
Sam zamierzam zrobić dla Was w tym tyg. zdjęcia.

·
FOMO Coaster
2,750 Posts
Dawka zdjęć:

Południowo-zachodnia (patrząc na mapę) część EL (na lewo od parkingu).

Stare elementy parku (czasami to miejsce było parkingiem):

Stare elementy wystroju parku leżą na prawo od EnergyLabu:

Rozkopany teren przed parkiem:

Wejście i kilka elementów Boomerangu, które właśnie przewożono pod konstrukcję rollercoastera :)

Zachodnia część parku:

Droga prowadząca do przeszłości? :)

Wykopany rów w nowej części parku:

Budowa restauracji Formuła:

Anaconda i restauracja Formuła:

Anaconda:

Budynek medyczny (?) z tyłu parku:

Wejście od strony głównej ulicy:

Już są okna:

Wejście główne:

Jakiś biały tunel po prawej:

Boomerang (elementy konstrukcji widoczne po lewej stronie, dziś je przewożono z parkingu):

PS. Przy Boomerangu kładą kostkę.

Wszystkie zdjęcia

---

·
FOMO Coaster
2,750 Posts
Jeśli chodzi o wygląd parku planowany niby na ten sezon to spodziewajmy sie go owszem właśnie w 2018, wtedy powinni wykończyć wszystko i powinno wyglądać to tak jak mialo wyglądać docelowo
Według EL atrakcje mają wyglądać tak, jak na wizualizacjach (w pełni gotowe) już w tym sezonie.

·
FOMO Coaster
2,750 Posts
Jeśli chodzi o szybkość budowy Bumerangu - wcześniejsze atrakcje były składane przez pracowników, którzy nie mieli o tym pojęcia i których trzeba było nadzorować.
Teraz (z tego co wiem) budową zajmują się specjaliści i może dlatego tak szybko to idzie, co nas cieszy.

·
FOMO Coaster
2,750 Posts
1 - 20 of 2407 Posts