SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 100 Posts

·
Registered
100 Posts
Strasznie mnie ciekawi ten tilt, szczegolnie ze Vekoma od kilku lat bardzo usprawnia swoje projekty, wiec nowe wcielenie tilta powinna byc za*ebiste:)
Widze ze jest tu kilku insiderow z Parku... sa jakies plotki co bedzie budowane po sweet valley, tilcie, hotelach i aquaparku? I kiedy te wymienione rzeczy beda gotowe?

·
Registered
100 Posts
Co to za budynek na pierwszym planie na czwartym zdjeciu? Wyglada jak budynek serwisowy a moze to stacja kolejki transportowej, ktora kiedys pewnie powstanie? Edit: Teraz dopiero zauwazylem na kolejnym zdjeciu ze to garaz dla wagonow Abyssusa:)

·
Registered
100 Posts
Jest jeszcze jeden argument za spowolnieniem rozwoju, ktorego tu chyba jeszcze nie widzialem. W dlugim okresie te coastery jak i cale strefy beda sie starzec i bedzie trzeba je wymieniac. Duzo latwiej i taniej odnowic caly park na przestrzeni 15 lat niz 5.

·
Registered
100 Posts
Zastanawia mnie jedna kwestia, jestem ciekaw waszych opinii. Teraz EL ma niecale 50 hektarow, w planach jest dojscie do 150. Aqualantis ma 6 hektarow, wiec zostaje teren wystarczajaco duzy na kolejne 25 takich stref... Jasne, bedzie kilka hoteli, pewnie wiecej parkingow itd ale nie moge sobie wyobrazic co jeszcze moznaby zbudowac bo zakladam ze 20 nowych stref nie bedzie;) Czy istnieje juz jakis plan jak caly teren ma wygladac przy pelnym zagospodarowaniu?

·
Registered
100 Posts
Ma być ekspansja water parku, kryty park rozrywki,hotele, muzeum karpia, browar, zaplecze gastronomiczne i techniczne. To wszystko zajmie olbrzymią przestrzeń, więc raczej 20 stref tematycznych nie będzie. A tak wgl to 150 hektarów już nie aktualne, zwiększyło się do 200.

Browar:cool::D

A wiadomo ile stref jest planowanych po sweet valley?

·
Registered
100 Posts
Róbcie co chcecie, płacicie ile chcecie i zgadzajcie się na to co chcą, wasza sprawa. Ja mam zasady i to nie chodzi o pieniądze.
Na szczescie zyjemy w wolnym kraju, wiec kazdy moze robic co chce. W czasie gdy Ty wznosisz sie na moralne wyzyny i udowadniasz chciwym kapitalistom swoje zasady, ja place 7 ziko i ide na Zadre;) Udanego dnia.

·
Registered
100 Posts
Type emocji wzbudza ta Ekipa a ja do dzis nawet nie widzialem kim oni sa🤣
Obejrzalem cos tam i nie odbiegaja poziomem of reszty popkulturowej papki , ktora zreszta stanowi ponad 90% rozrywki. Widzialem ten filmik z EL I fajnie to nawet wyglada. Dodac do tego kosmiczne zasiegi tej Ekipy I jest recepta na sukces.

·
Registered
100 Posts
,
Mógłbym dużo wymieniać, ale ogólnie chodzi mi o to, że to nie ekipa będzie problemem, ale jej "fani". Jak zobaczycie co tam się będzie działo na początku, to szybko wam się odechce odwiedzania nowej strefy
przeciez to o to chodzi w parku rozrywki zeby bylo jak najwiecej ludzi, najlepiej zajaranych bo wtedy latwiej pieniadze wydaja.

·
Registered
100 Posts
Mam pytanie o tą całą ekipę, bo wiele osób pisze o raku itp, co oni takiego złego robią?
Absolutnie nic I to jest najzabawniejsze. Dla wiekszosci ludzi sa oni obojetni -ot kolejni jutuberzy. Zatwardziala krytyke uslyszysz najczesciej od sfrustrowanych ludzi na minimalnej krajowej, ktorzy widza malolatow zarabiajacych gruba kase na glupocie. Tez by chcieli miec miliony ale nie maja, wiec hejtuja zamiast robic cos pozytecznego.

1 - 20 of 100 Posts