SkyscraperCity banner

21561 - 21580 of 25689 Posts

·
Registered
127 Posts
Ja byłem wczoraj i również wszędzie czasy zero. Szkoda tylko ze hyperion trząsł tak, ze miałem wrażenie Ze chce dorównać mayanowi :( było okropnie. Niestety.

Z niecierpliwością czekam info po jutrzejszej konferencji. @PabloA będziesz robił live ?

·
Registered
450 Posts
^^
Rozumiem Cię i popieram. Sam też wolę pod koniec dnia tu na forum dostać pakiet odpowiednio przygotowanych przez Ciebie informacji z konferencji, niż słuchać na żywo tej nieznacznie poprzetykanej faktami zbędnej paplaniny. Zwłaszcza gdy nie mam akurat czasu by siedzieć przez dłuższy czas przed kompem.
Najbardziej oczywiście czekam na dwie informacje - dane techniczne mine train-a i jego tematyzacja, oraz wieża swobodnego spadania - czy będzie, a jeśli tak, to jaka wysoka, czy z wychylanymi siedzeniami czy nie.

PS. Po wczorajszych przeżyciach (pierwszy raz w życiu zaliczony Talocan w Phantasialandzie... a potem jeszcze dwa razy :) ), nie pogardziłbym też porządnym urządzeniem typu top spin, bo nasze Apocalypto to jest zabawka. Fakt, po jeździe bez trzymanki bolały mnie barki, żebra i te bardziej męskie części ciała, ale te dwie brutalne serie po cztery obroty każda są tego warte - niezła jazda :cheers::nuts: (a jeszcze rok temu twierdziłem, że takie coś to nie dla mnie, że to mnie co najmniej zabije na śmierć :lol:).

PPS. Jeśli można zadawać pytania lub podsuwać pomysły, byłbym zainteresowany porządnym, długim wing coasterem od B&M. Jechałem raz i powiem, że była to jedna z najprzyjemniejszych przejażdżek roller coasterem, jakiej w życiu doświadczyłem.

·
Registered
1,662 Posts
Też dziś jestem w parku ale z dziećmi i znajomymi więc niestety trudno było by mi się spotkać z forumowiczami na spokojnie , bo będzie zamęt ten chce tam, ten tu ,ten tam nie :nuts: :)

·
FOMO Coaster
2,417 Posts
W skrócie:
Dostępne jest 200 ha, wodne atrakcje będą oczywiście nieczynne w zimie, ale tyle samo zimowych atrakcji pojawi się w 2020 r.
Jakie to atrakcje? M.in. usypana górka, park sw. Mikołaja, jarmark bożonarodzeniowy, itp.

W 2020 r. pojawią się coaster typu shockwave, Disc'o coaster, wodna strzelanka, slow boat.

·
Registered
261 Posts
Nowa strefa:
-double launch coaster
-disco coaster
-slow boat ride
-whirpool water fight
-restauracja
-aquajump (pokazy)

Brak informacji o Minetrain, Dark ride i wieży swobodnego spadku (ktora byla na wizualizacji z coasterem). Zaskoczeniem był dla mnie disco coaster (ktory wraz z nowa bitwa wodna zabiera całkowicie nowe atrakcje majalandu). Za to kolejnej bitwy wodnej nie rozumiem, splyw statkiem jesli z spoko tematyzacja to bedzie ok (ale po anacondzie i JungleA to nie wiadomo). Jeśli chodzi o minetrain to moze jeszcze powstanie bo tory juz czekają, o fridzie tak samo nie wiedzieliśmy, ale jednak minetrain zasługuje by o nim wspomnieć na konferencji wiec nwm :/

·
Registered
706 Posts
^^
Disc'o coaster - mam nieodparte wrażenie że będzie on powodem gorącej dyskusji na tym forum (i to niekoniecznie miłej).
Six Flags już to przerabiało z Larsson Loopami i mam nadzieję że EL nie pójdzie tą samą drogą.

Dla niewtajemniczonych: Six Flags chciało sobie podbić liczbę coasterów i wliczali właśnie Larsson Loopy.

·
Registered
503 Posts
^^ ten disco coaster, takie ciekawe urozmaicenie oferty rodzinnej, jak to było w przypadku boomeranga, coś innego, powinno mieć duże zainteresowanie, hm bitwy wodne, no w końcu pierwszy moduł wody więc i bitwy wodne i przejażdżki typu anaconda, ale oby jora vision zrobilo dobra robote z tematyzacja i całym klimatem 😊

21561 - 21580 of 25689 Posts