SkyscraperCity banner

22461 - 22480 of 23870 Posts

·
Registered
2,320 Posts
Info z FB:
KRIS Kojder Prezenter

PRACA SZUKA LUDZI!
Ad. 1. Zaznaczam na starcie, że nie szukam specjalistów od social mediów❎ lecz osobę do pomocy✅ przy obsłudze mediów społecznościowych, Influencerów, koordynacji działań promocyjnych, biurowych, akcji specjalnych, etc.
-> Osoba ta musi wiedzieć, czym jest FB, Instagram, YouTube, Tik Tok, Snapchat.
-> Wymagane wykształcenie średnie
-> PRACA NA MIEJSCU W ENERGYLANDII

Ad. 2. Konkurs na copywritera! ✍
Jeśli masz lekkie pióro to zapraszam do konkursu na Copywitera!
Napisz materiał prasowy nt. Otwarcia sezonu 2020 na jedną stronę A4 i wyślij na [email protected] (w tytule wpisz: Copywriter)

Autor najlepszego tekstu otrzyma stałe zlecenie współpracy na sezon 2020 plus ekstra bilety do Energylandii.
Prace konkursowe zbieram do 16 marca br.

·
Registered
2,218 Posts
Rodzaj tego ogłoszenia, wymagania i przekaz przy poszukiwaniu nowych pracowników do marketingu i PR korelują z jakością tego ogniwa Energylandii.

·
Registered
1,629 Posts
Rodzinne RC od ekstremalnych różnią się sposobem łączenia kręgosłupa z szynami. Rodzinne mają bardziej wystające łączniki,
które przeszkadzałyby kołom trzymającym szynę od spodu w modelu ekstremalnym. Niestety nowy czarny tor wygląda na model rodzinny.
Wiem o tym :) tylko bardziej chodziło mi o to że , jeżeli mamy jakieś zdafkowe zdjęcia np z kawałkiem toru z daleka czy coś w tym stylu to trudniej teraz odróżnić jaki to model , bo właśnie tylko różni je spawanie poprzeczek do rury . Kiedyś było łatwiej bo tory diametralnie się różniły :)

·
Registered
1,839 Posts
^^ Nie tym razem :). Tory rzeczywiście są zagięte na końcu, więc to kolejny shuttle - oby jakiś custom layout,
a nie coś łudząco podobne do Boomeranga. Poza tym model Stingray chyba się nie przyjął - powstał tylko jeden
i już został zamknięty w 2018 - a na jego miejsce wejdzie nowy flyer, którego F.L.Y. jest pierwszym egzemplarzem.
BTW podoba mi się, jak na jednym małym zdjęciu spotkały się trzy RC od Vekomy :D.

·
Registered
1,112 Posts
Jak to ma być Boomerang to chociaż coś takiego
A tak serio to trochę przejadły mi się te Vekoma w EL. Oczywiście nie licząc Abyssusa :colgate:
Niestety chyba nie ma co liczyć na coś z inwersjami bo koła nie będą miały jak złapać toru od dołu, nie ma na to miejsca. ( Jak wspomniał ATom, czarny tor ma za bardzo wystające łączniki )

22461 - 22480 of 23870 Posts