SkyscraperCity banner

23341 - 23360 of 23955 Posts

·
Registered
281 Posts
A ile było hejtu, że śmiem wspominać o fastpassach. A tu proszę. Są. Teraz tylko czekać ile sobie zaśpiewają za golden-platinium-super-mega-fast pass :)
Zdaje się,że nawet Pan Goczał wykluczał Fast Passy, ale myślę, że covid zmienił punkt widzenia i dodatkowe źródło dochodu się przyda. Zagramanica będzie się Fastpassować, a większość będzie stała dłużej.

·
Registered
295 Posts
Hyperion ok. g. 12 z marszu 1 skład, Zadra po g. 13 - 20min - 1 skład, Dragon przed g.13 - 20min. W kolejce prawie wszyscy (99%) mają wyrąbane na maseczki, ale było nie tylko ciepło, ale też duszno, potem już obsługa wyprasza tych bez założonych maseczek, czasem ze składu wylatywało z tego powodu po 4-5 osób.

Hyperion (i 2 czy 3 inne RC) miał mieć zlikwidowaną górną granicę wzrostu - dalej obowiązuje 195 cm, łącznie z tym, że gościu wyleciał za 196 cm bez butów :)

·
Registered
862 Posts
Byłem dziś od otwarcia do zamknięcia i było super. Ludzi niezbyt dużo jak na EL co powodowało, że szybko się wchodziło na kolejki. Maks to gdzieś 10 minut czekania.
Pierwszy raz byłem na Zadrze. Kolejka mega i chyba lepsza od Hyperiona. Ale dojście to jakaś porażka. 10 minut z buta, mogliby jakiś skrót ogarnąć.

·
Registered
53 Posts
Do otwarcia przygotowywaliśmy się bardzo długo, mieliśmy sporo czasu na dopieszczenie pewnych atrakcji. Zobaczymy, co z frekwencją w parku, ponieważ jesteśmy na ukończeniu strefy Aqualantis i rollercoastera Abyssus, ale nie podjęliśmy jeszcze decyzji o dacie otwarcia. Uruchomienie tej kolejki wiąże się z ogromnymi kosztami, być może zrobimy to w kwietniu następnego roku - powiedział Marek Goczał, właściciel Energylandii.

Źródło Onet, oby się te słowa nie sprawdziły i jeszcze w tym sezonie aqualantis została otwarta

·
Registered
54 Posts
A jeśli ten wylany beton to miejsce pod krytą chale? Mam nadzieje że nie. Był ktoś w tym nowym "Monster house"? Coś zmienili w środku?

·
Registered
60 Posts
A jeśli ten wylany beton to miejsce pod krytą chale? Mam nadzieje że nie. Był ktoś w tym nowym "Monster house"? Coś zmienili w środku?
Jest scenografia z monster house jak było na halloween i część z byłego monster house, są przygotowane miejsca na aktorów ale ze względu na korone ich nie ma, zwykła nudna przejażdżka wagonikiem

23341 - 23360 of 23955 Posts