SkyscraperCity Forum banner
23341 - 23360 of 28615 Posts

·
Registered
1,150 Posts
Byłem dziś od otwarcia do zamknięcia i było super. Ludzi niezbyt dużo jak na EL co powodowało, że szybko się wchodziło na kolejki. Maks to gdzieś 10 minut czekania.
Pierwszy raz byłem na Zadrze. Kolejka mega i chyba lepsza od Hyperiona. Ale dojście to jakaś porażka. 10 minut z buta, mogliby jakiś skrót ogarnąć.

·
Registered
125 Posts
Do otwarcia przygotowywaliśmy się bardzo długo, mieliśmy sporo czasu na dopieszczenie pewnych atrakcji. Zobaczymy, co z frekwencją w parku, ponieważ jesteśmy na ukończeniu strefy Aqualantis i rollercoastera Abyssus, ale nie podjęliśmy jeszcze decyzji o dacie otwarcia. Uruchomienie tej kolejki wiąże się z ogromnymi kosztami, być może zrobimy to w kwietniu następnego roku - powiedział Marek Goczał, właściciel Energylandii.

Źródło Onet, oby się te słowa nie sprawdziły i jeszcze w tym sezonie aqualantis została otwarta

·
Registered
396 Posts
Zanim Fomo Coaster zrobi Wam obszerną relację zdjęciową, dwie fotki z placu budowy:

188651
188653

·
Registered
172 Posts
A jeśli ten wylany beton to miejsce pod krytą chale? Mam nadzieje że nie. Był ktoś w tym nowym "Monster house"? Coś zmienili w środku?
Jest scenografia z monster house jak było na halloween i część z byłego monster house, są przygotowane miejsca na aktorów ale ze względu na korone ich nie ma, zwykła nudna przejażdżka wagonikiem

·
Registered
127 Posts
^^ Niby bez "roller" to już jakaś zabawka, ale bez kół, jak w typowym coasterze, bo i bez zamkniętej trasy (początek łączy się z końcem) :)
Tak to widzę.

---

Czemu nikt nie napisał, że chyba Speeda poprawili i wychodzi się z suchymi butami? :)

Water park ze zjeżdżalniami też wczoraj ruszył.
Wczoraj ci to powiedziałem

Murek po lewej na speedzie został obniżony do poziomu wody przez co fala rozbija się na bok i łódka nie nurkuje w wodzie

23341 - 23360 of 28615 Posts