SkyscraperCity banner

23761 - 23781 of 24720 Posts

·
FOMO Coaster
2,250 Posts
Ciekawi mnie kiedy będzie przebudowa by jeździł na 2 składy. Czy to dalej aktualne?
Nadal to aktualne.

---

Już jesteśmy po wizycie w Vekomie. To były najlepsze moje urodziny ever!

Mamy wydruki z planami Dragona i Formuły, masę gadżetów (czapki, pendrive'y, koszulki...), kalendarzy, torbę.

Abyysus zostanie otwarty w przyszłym roku.

Foty mine traina też mamy, nawet w wagoniku, który jest na kawałku toru
Nazwę kolejki widzieliśmy na lokomotywie, ale jej nie pamiętam (jakaś dziwna, trzy słówka angielskie)

W poniedziałek dodam, ogłoście to całemu światu

·
Registered
139 Posts
Nadal to aktualne.

Już jesteśmy po wizycie w Vekomie. To były najlepsze moje urodziny ever!

Mamy wydruki z planami Dragona i Formuły, masę gadżetów (czapki, pendrive'y, koszulki...), kalendarzy, torbę.

Foty mine traina też mam, nawet w wagoniku na torze jak siedzimy

W poniedziałek dodam, ogłoście to całemu światu
Wow, też bym tak chciał. W jaki sposób można sobie załatwić wejście?

·
FOMO Coaster
2,250 Posts
Współpraca Anwim S.A. z rodzinnym Parkiem Rozrywki Energylandia

Anwim S.A., właściciel marki MOYA, nawiązał współpracę marketingową z największym parkiem rozrywki w Polsce, Energylandia w Zatorze k. Krakowa. W ramach umowy, barwy MOYA widoczne będą m.in. na mapach Parku, uniformach pracowników oraz strefie specjalnej MOYA Formuła.

Umowa została podpisana na dwa kolejne sezony. Oprócz umieszczenia logotypów MOYA na drogowskazach, mapach i innych materiałach graficznych oraz otwarcia dedykowanej strefy MOYA Formuła, emblematy sieci stacji paliw widoczne będą także na pojeździe Energylandia Rally Team.

W strefie MOYA Formuła znajdować się będą trzy punkty gastronomiczne, w tym Pit Stop Zapiekanki oraz Crazy Bubble. Głównym punktem będzie MOYA Formuła Restaurant – jedna z trzech największych restauracji w Parku Rozrywki Energylandia.

MOYA Formuła to Formuła, planetarium i autodrom.

·
Registered
1,675 Posts
Wymiana wiadomości na FB EL z Dziś
Czy Dragon ma nowy pociąg? Nowe wagoniki?

Kolejka RMF Dragon jest świeżo po planowanym przeglądzie serwisowym

Czyli wychodzi na to, że naprawili co było do naprawy i odmalowali skład
Skoro skład gdy był przykryty wisiał gdzieś na torze - logicznym dla mnie jest że nie spadł z toru - wtedy byłby na ziemi

·
Registered
1,658 Posts
Spadły dwa wagoniki, zaraz po puszczeniu kolejki na siatki zabezpieczające tyle wiem (na wyciągu ? I czy tam są siatki?). Wychodziło by na to że spadły właśnie tam gdzie były te malowania penetrantem . Na razie nie wiem więcej jak się dowiem czy to rzeczywiście chodzi o Dragona czy inny RC to dam znać

·
Registered
710 Posts
Naprawdę wierzycie w to że spadł? Jeśli to byłoby takie proste to takich przypadków byłoby pełno. Jak już to się zaklinowal lub nie dojechał.

·
Registered
62 Posts
Moim zdaniem ktoś opowiada kompletne bzdury gdyby wagony spadły co się praktycznie nie zdarza to ten rollercoaster byłby zamknięty na bardzo długo a w najgorszym przypadku usunięty bo stanowiłby zagrożenie dla życia. Może nawet byłaby sprawa sądowa Energylandii z firmą Vekoma że nie dotrzymali umowy bezpieczeństwa rolllercoastera.

·
Registered
78 Posts
Wymiana wiadomości na FB EL z Dziś
Czy Dragon ma nowy pociąg? Nowe wagoniki?

Kolejka RMF Dragon jest świeżo po planowanym przeglądzie serwisowym

Czyli wychodzi na to, że naprawili co było do naprawy i odmalowali skład
Skoro skład gdy był przykryty wisiał gdzieś na torze - logicznym dla mnie jest że nie spadł z toru - wtedy byłby na ziemi
Pytałem obsługi Dragona, wagoniki są nowe

·
Registered
113 Posts
Dzisiejsza wizyta w EL w pełni udana. Pomimo dość sporej ilości ludzi wszystko się ładnie porozkładało po całym parku. Czasy oczekiwań do Zadry i Hypka max 10 minut przez cały dzień. Na Hypka wręcz wchodziło się z marszu. A co się tyczy Hyperiona. Razem z moją połowicą stwierdziliśmy że wyraźnie szybciej jeździ w tym roku. Widać to na samym hamowaniu na końcu. Jest niemal takie jak na Zadrze. Ktoś też ma takie odczucia?? Jeśli chodzi o Zadrę to niestety zaliczona tylko raz. Żona została zmiażdżona, przeżuta i wypluta. Pierwsza kolejka, która wzbudziła w niej strach. Co do Dragona. Też zauważyłem inny kolor składu. Czy odmalowany... Raczej wymieniony na nowy. Na temat awarii się za bardzo nie chce wypowiadać ale wątpię by skład spadł na ziemię. Nie piszmy tu rzeczy, które nie są potwierdzone. Następna wizyta chyba 22 sierpnia. Jak coś to mogę kogoś zgarnąć jeśli mieszka w promieniu 20 km od Piekar Śląskich.

23761 - 23781 of 24720 Posts