Skyscraper City Forum banner
25961 - 25980 of 27854 Posts

·
Registered
371 Posts
Tutaj mamy do czynienia z ciekawymi ujęciami z drona, połączonymi z jeszcze ciekawszą narracją. Jako pierwsze rzuca się w uszy odwieczne mylenie roller coasterów i kolejek górskich, następnie można zwrócić uwagę na poprawne określenie prędkości formuły, po czym zaczyna się rzucanie przepięknymi nazwami z języka angielskiego - "hepi lops", "krikus koster", "titi koster" (może chodziło o "titty" - ehhh, same kosmate myśli). Ale przynajmniej mamy okazję rzucić okiem na to, czego dawno nie widzieliśmy, za co plus ode mnie ;)

·
Registered
246 Posts
Tutaj mamy do czynienia z ciekawymi ujęciami z drona, połączonymi z jeszcze ciekawszą narracją. Jako pierwsze rzuca się w uszy odwieczne mylenie roller coasterów i kolejek górskich, następnie można zwrócić uwagę na poprawne określenie prędkości formuły, po czym zaczyna się rzucanie przepięknymi nazwami z języka angielskiego - "hepi lops", "krikus koster", "titi koster" (może chodziło o "titty" - ehhh, same kosmate myśli). Ale przynajmniej mamy okazję rzucić okiem na to, czego dawno nie widzieliśmy, za co plus ode mnie ;)

Spoko materiał. Widać nakład pracy.
Ale serio: Smoczy OGRÓD?!
I to czytanie angielskich nazw takie na siłe z akcentem którego brak, drażni mnie takie coś w materiałach.

·
Registered
108 Posts
Mogliby już uruchomić Abyssusa bo myślę że wiele osób czeka właśnie na to otwarcie i wtedy wybiorą się do parku. Mogą otworzyć sam rollercoaster i to wystarczy jeśli jeszcze nie skończyli strefy bo widzę że po stronie atrakcji wodnej jeszcze sporo pracy. Moim zdaniem nie ma na co czekać tylko otwierać.

·
Registered
1,768 Posts
^^ Zgody nie potrzeba, ale można latać maks. 120 m nad powierzchnią,
a bez specjalnych zgód Urzędu Lotnictwa Cywilnego w mieście trzeba latać z 50-150 m od wszystkich przeszkód.
Chwila, czyli nad moim domem, może ktoś legalnie latać dronem bez mojej zgody?

·
FOMO Coaster
2,710 Posts
^^ Tak, jeśli nie robi tego w celu szpiegowania, podglądania czy jeśli nie jest natarczywy i nie wisi ci nad głową/domem.
Niebo nie ma właściciela, jak się ludziom wydaje.

Oczywiście latając nad EL trzeba pamiętać też o tym, że nie można latać nad skupiskiem ludzi
i trzeba mieć świadomość, nad jakimi drogimi zabawkami się lata.

·
Registered
1,768 Posts
^^ Tak, jeśli nie robi tego w celu szpiegowania, podglądania czy jeśli nie jest natarczywy i nie wisi ci nad głową/domem.
Niebo nie ma właściciela, jak się ludziom wydaje.
A prawnie ile metrow nad ziemią kończy się moje, a zaczyna niebo?

·
Registered
39 Posts
25961 - 25980 of 27854 Posts