Skyscraper City Forum banner
26401 - 26420 of 27861 Posts

·
Registered
867 Posts
^^ po drodze w kolejce do obu kolejek jest osobny kołowrotek, ale do chrzanu bo nie wchodzisz tuż przed bramkami na stacji, tylko jak jest obłożenie dalej sporo poczekasz w obu przypadkach. Lądujesz na początku pomieszczenia, w którym jest podział na kilka kolejek, w dodatku bez żadnego klarownego wydzielenia więc po chwili wygląda to tak, jakbyś się wbijał komuś w kolejkę bo wiemy jak to wygląda na Zadrze zwłaszcza - tam jest jeden wielki clusterfuck i jeszcze Ty się z boku wbijasz.

Jedynie na Mayanie jest to rozwiązane jak należy, tzn. wchodzisz tuż przed stacją i jest wpuszczanych X osób z fastpass prosto na stację.

---
Dzięki wielkie za zdjęcia, niestety tak jak się obawiałem jest łyso wszędzie i nie wygląda to zbyt przyjemnie.

·
Registered
1,261 Posts
Bardzo fajne zachowanie ze strony EL z tymi fastpassami a ta sytuacja z awarią też pokazuje że takie ciche testowe otwarcie ma sens, na oficjalnym otwarciu taka awaria będzie znana i szybko usunięta.

Co do strefy to jest ok, wygląda to spójnie ale nic epickiego. Fajnie że widzę wszędzie bluszcz, teraz jest malutki ale jak podrośnie i owinie wszystkie murki to może to wyglądać całkiem ładnie, co nie zmienia faktu że i tak brakuje mi trawników na tym "brukowisku".

Jeśli miałbym porównywać Aqualantis do Smoczego grodu to na chwilę obecną wydaje mi się że smoczy gród wygląda lepiej ale oczywiście to opinia która może się zmienić z czasem, smoczy gród na początku też aż tak dobrze nie wyglądał.

·
Registered
515 Posts
Abyssus ruszył po jakichś 20-30 minutach przerwy :)

nie nie gadaj ze lepszy niz H. lub Z. 🤪
Zależy co kto woli. Na pewno jest łagodniejszy niż Hyperion czy Zadra ale jedzie się mega gładziutko i płynnie, chyba dłużej niż na pozostałych, no i nie ma takiego momentu w którym nic by się nie działo :)

·
Registered
1,261 Posts
Myślę, że niedoróbki będą widoczne w Aqualantis przez jeszcze jakiś czas, prawdopodobnie dopiero w przyszłym sezonie będzie to wyglądać tak jak rzeczywiście powinno.
A tak abstrahując, dzisiaj przeglądając Instagrama zobaczyłem nową kolejkę pod patronatem Tomorrowland w Plopsa De Panne"The Ride to happiness"... No i cóż, zazdroszczę tak pięknej tematyzacji, oczywiście nie ma co porównywać tego parku do naszej Energylandii ale i tak chciałoby się zobaczyć taką dbałość o detale w Polsce.

26401 - 26420 of 27861 Posts