SkyscraperCity Forum banner
27821 - 27840 of 28450 Posts

·
Registered
64 Posts
Strasznie słaba jest black fridayowa promocja w tym roku. W zeszłym roku 2dniowy bilet można było kupić za 179cm, a tym razem kosztuje 229zł w promocji :( Bon turystyczny zrobił robotę i EL już nie musi rzucać promocjami żeby przyciągnąć ludzi.

·
Registered
937 Posts
Strasznie słaba jest black fridayowa promocja w tym roku. W zeszłym roku 2dniowy bilet można było kupić za 179cm, a tym razem kosztuje 229zł w promocji :( Bon turystyczny zrobił robotę i EL już nie musi rzucać promocjami żeby przyciągnąć ludzi.
Kilka lat temu w czarne piątki sprzedawali zniżkowe bilety jednorazowe ważne cały rok. Od roku lub dwóch lat są one ważne tylko do końca czerwca więc to żadna okazja. Ale bywało że tańsze bilety ważne nie tyko do końca czerwca pojawiały się później w okresie świąt i wczesną wiosną. Warto poczekać. Może dwudniowe też jeszcze wrócą z lepsza promocją.

·
Registered
1,900 Posts
. Ale bywało że tańsze bilety ważne nie tyko do końca czerwca pojawiały się później w okresie świąt i wczesną wiosną. Warto poczekać. Może dwudniowe też jeszcze wrócą z lepsza promocją.
Wątpie czy w tym roku będzie taniej. Utrzymanie parku drożeje. Nową strefę trzeba budować. Do końca czerwca są bony. Jeśli już to za rok. Albo generalna zmiana cennika 120zł przy zakupie online na konkretny dzień 160zł w Kasie.

·
Registered
913 Posts
^^ to jeden z moich RC ktorymi marze sie przejechac:)
Mój też. Ja w ogóle bardzo lubię takie wiszenie twarzą w dół przed niespodziewanym spadkiem - można tego doświadczyć m.in. na Sky-Coasterach (takie wahadło na linie, gdzie leżymy twarzą do dołu i nagle zaczynamy spadać).

·
Registered
1,900 Posts
Byłoby smutno, gdyby cały wysiłek związany z przygotowaniem do sezonu zimowego przepadł...
Jestem przekonany że wprowadzą, Polityka - polityką ale doganiamy ilość ludzi w szpitalach z najgorszego momentu jesienią 2020. Jednak wątpie że zamkną park. Myślę że zmniejszą mocno limity na 1 osoba na 15 metrów kwadratowych a w kinach, teatrach itp 25% zajętych miejsc + zaszczepieni. W restauracjach pewnie też 25% i częste naloty policji, która będzie sprawdzać.
Chodzi o to żeby jeszcze te 5-10% ludzi zaszczepiło się do końca roku. Skoro zadziałało we wszystkich krajach gdzie to wprowadzili - w Polsce też zadziała.
Jednak Mamy prawie 2000 zgonów na tydzień a tacy Niemcy 1,4 tysiąca przy 2x większej ilości obywateli.

Obecne 75% + zaszczepieni oznacza w praktyce brak limitów. Bo skoro 20 milionów ludzi jest zaszczepione - praktycznie pewnym jest że w każdym miejscu te 25% zaszczepionych się znajdzie

·
Olecki75
1,544 Posts
^^ Nie no ja też podejrzewam że nie wytrzymałbym tych inwersji tyłem i że wyszedłbym z tej kolejki na miękkich nogach i może bym zwymiotował ale jeden raz nie podarował bym sobie gdybym nie zaliczy
Mam podobnie, strasznie Tornado mnie zaskoczyło na tych siedzeniach tyłem do przodu. Mayan, Zadra i Hyperion mi nie zafundowały takiego greyouta jaki zaistniał na tym staruszku.

27821 - 27840 of 28450 Posts