SkyscraperCity Forum banner
27841 - 27861 of 28450 Posts

·
Registered
396 Posts
Poniżej film, w którym bardzo dużo dekoracji można zobaczyć z Winter Kingdom:

·
FOMO Coaster
2,824 Posts
W Smoczym Grodzie nad miejscem urzędowania Mikołaja znalazłem prawdziwe okno! :)

Sweet Valley od strony Aqualantis:

Drugi skład Zadry:

Drugie składy coasterów, które mają duży przebieg, zostały rozebrane i wzięte do przeglądu:

Masa zdjęć z Winter Kingdom:

·
Registered
1,286 Posts
Należą się wielkie brawa dla Energylandii za to jak wygląda smoczy gród w świątecznej odsłonie. Chyba nawet wolałbym żeby cały park był tak ozdobiony zamiast figur świetlnych (mimo że niektóre są naprawdę piękne).

I jak patrzę na niską frekwencję to aż przykro, bo widać jak dużo pieniędzy zostało w to włożonych... No cóż przynajmniej wszystko robili sami i mogą wykorzystać w przyszłości.

·
Registered
1,900 Posts
I jak patrzę na niską frekwencję to aż przykro, bo widać jak dużo pieniędzy zostało w to włożonych... No cóż przynajmniej wszystko robili sami i mogą wykorzystać w przyszłości.
Myślę, że najbliższe 2 weekendy mogą okazać się zdecydowanie lepsze frekfencyjnie.
Po pierwsze - zapowiada się lepsza pogoda. CHodzenie po parku z dziećmi przy temperaturze około 0 kiedy przez większość czasu pada albo mży jest średnio przyjemne.
Po drugie - zbliżają się mikołajki i myślę, że wizyta w Winter Kingdom może okazać się dobrym prezentem dla dzieci z Katowic, Krakowa i okolic
Po trzecie - promocja na bilety
Jednak 158zł zamiast 248zł za dorosłego + dziecko robi różnice. Tym bardziej, że przy stosunkowo małej ilości atrakcji pod dachem mało kto spędzi z dziećmi W ELcały dzień od otwarcia do zamknięcia.

Sam nie wiem czy to sensowne. Jednak patrząc po frekwencji byćmoże w przyszłym roku w sezonie zimowym bilet powinien kosztować dajmy na to 20zł i uprawniać jedynie do wejścia na teren parku. a w kasie powinny być sprzedawane żetony w cenie 10zł i każdy żeton powinien uprawniać do 1 przejazdu - bez względu na rodzaj atrakcji.
Może to głupie, jednak wydaje mi się, że najważniejsze, by ludzie w ogóe przyszli. Wtedy jest duża szansa że park zarobi ma gastronomii pamiątkach itp. Jednak w Polsce korzystanie z tego typu rozrywki zimą nie jeszcze jest popularne. Patrząc po filmikach to nie wiadomo, czy w parku jest więcej obsługi czy gości.

27841 - 27861 of 28450 Posts