SkyscraperCity Forum banner
27901 - 27920 of 28450 Posts

·
Registered
1,286 Posts
Coaster może być już kupiony, ale strefa wokół niego to ogromny wydatek. Nawet jeżeli zbudują go w 2023 to będzie czekał na swoją strefę tak jak CCC (uwielbiam tą nazwę xD)
CCC dostanie swoją strefę w okrojonej wersji ale w sumie to Aqualantis też nie posiada swojej głównej restauracji, budynek stoi pusty.

Więc równie dobrze mogą postawić naprawdę samego Tilta z tematyzacją ale bez żadnej strefy tematycznej.

·
Registered
274 Posts
Kto wie, może wpadną na pomysł przesiedlić Viking RC do nowej strefy sweet valley , może Mars RC a może jeszcze jakieś atrakcje.... Fundamentów nie mają a w nowej strefie z fajną tematyzacją zyskałyby drugie życie......
Przemsań. Ludziu. Nie chcę tego słyszeć. Vikinga nawet do Rabkolandu bym nie zesłał, to był, jest i będzie złom.

·
Registered
1,900 Posts
Vikinga to powinni przesiedlić na złomowisko.
Może i powinni tak jak kilka lunaparkowych RC i jeszcze parę atrakcji rodem z lunaparku.
Jednak skoro tego nie zrobili do dziś, to może lepiej przenieść je do ładnej strefy dedykowanej dzieciom.... może nawet schować w jakimś budynku żeby było gdzie iść z dziećmi w razie deszczu lub zimna,,,,,,

·
Registered
64 Posts
Viking jest do kasacji bo jest w stanie powodować jedynie krzywdę. Ewentualnie można by użyć jego resztek jako elementów tematyzacji do nowego RC. Przykładowo w jednym z parków w USA (nie pamiętam już którym) po usunięciu jakiegoś starego RC zostawili wagonik i kawałki torów i użyli ich w tematyzacji nowego RC (wagnik zostawł wbity w dach stacji nowego RC).

·
FOMO Coaster
2,824 Posts
^^ Stary wagonik i tory są też użyte w tematyzacji coastera Untamed w Walibi Holland.
Wygląda to zacnie, jeszcze wśród zarośli.

Co do Vikinga, to byłem na nim podczas Winter Kingdom.
To była moja druga przejażdżka tym coasterem w życiu i nawet mi się podobało (jak trzymałem głowę z dala od konstrukcji) xD
Hamowanie pod koniec nie jest już tak ostre, jak kiedyś.

27901 - 27920 of 28450 Posts