SkyscraperCity Forum banner
28441 - 28460 of 28657 Posts

·
Registered
1,248 Posts
Byłem w środę, ludzi sporo. Na większości atrakcji tylko jeden pociąg jeździł (czy jak to tam się zwie). Reagowali na ruch fajnie, jak kolejka na Aqualantis schodziła już na sam dół to dorzucili drugą pulę wagoników.

Na większość atrakcji tak po 10 min czekania.

Na wodnych atrakcjach Anakonda/Speed zmienili podłogi na taśmociągi a tak to w porównaniu do 2021 chyba żadnych zmian. Na Zadrę dalej droga krzyżowa.

·
Registered
574 Posts
Popatrzcie proszę przez kilka sekund w te okna, ale tak po szczerości, wyłączając wszelkie potrzeby tematyzacji na siłę, cięcia kosztów itd. O ile lepiej i szlachetniej wygląda piętro z oknami podzielonymi jak się należy, w porównaniu do tego klejonego na szybę badziewia. Tak. To są drobiazgi, ale właśnie takie drobiazgi, niemal niezauważalne drobiazgi, sprawiają że np. strefa Rookburgh w PHL wygląda bardziej niż autentycznie (jakkolwiek steampunk może być autentyczny). Sam im wypominałem, że ileż to się można pierniczyć z jedną strefą zawierającą jedną tylko atrakcję. Do czasu, gdy wreszcie tę strefę odwiedziłem - za dnia i wieczorem. Jak już koparę z gleby pozbierałem i uczciwie się z parkiem przeprosiłem, radości kożystania nie tylko z samego FLY, ale też z całego wizualnego wystroju nowej strefy nie było końca. Za to właśnie kocham PHL. Za ten niesamowity, gęsty i obfity klimacior, na który nie szczędzą tam środków. Taką nieśmiałą jaskółką jakościowych zmian u nas był Smoczy Gród. Wyszło to naprawdę nieźle (choć nie idealnie), zaś Aqualantis niech ciągnie ten wóz dalej i oby z jak najlepszym skutkiem. Jak dla mnie wyznacznikiem tego klimatu w sztucznej betonowej okolicy są/będą chaszcze, chwasty, trawska, kwiatki, drzewka, i wszystko to, co zdoła tam urosnąć oplatając sobą te i owszem ciekawe, ale dosyć puste i bezduszne mury. Aqualantis to woda a woda i roślinność kochają się bez dwóch zdań.
Tyle na tu i teraz. W EL pojawię się w ciągu najbliższych dwóch tygodni, bo wreszcie mam urlop. Tym razem jednak bez Go Pro, bez nadmiaru zdjęć, bo ileż można filmować te same coastery. Tym razem będę dla siebie, dla własnych przeżyć, dla własnej radości.

·
Registered
212 Posts
Te naklejki na szybach mogły być celowo dodane, aby zakryć to, co dzieje się w środku.
Super, że właśnie w taki elegancki sposób, a nie czarną folią na oknie :)
Wymiana tych oklein też zapowiada pewnie rychłe otwarcie tej restauracji :)
Ktoś to rok temu nawet powiedział ale nie został wysłuchany :D

28441 - 28460 of 28657 Posts