Skyscraper City Forum banner
17501 - 17520 of 27875 Posts

·
Registered
1,261 Posts
^^ w logo może być 2016 bo żadne z logo festiwalowych nie zostało zamienione na nowe, dodali za to całkiem nowy festiwal jakim jest hip hop festiwal po czym można wnioskować że to nie fejk. EL potrafi robić zamieszanie na swojej stronie więc nic dziwnego jeśli przypadkowo wrzucili informacje o festiwalach.

Ps.

Zachęcam do głosowania

http://www.diamondthemeparkawards.com/en/dtpawards-2018-2019-en/dtpa-vote-editie9-en

Energylandia jest nominowana chyba w dwóch kategoriach, Legendia również.

Aby zagłosować klikamy "start survey" na początku są cztery listy z parkami z samej Belgii i Holandii a czwarta lista dotyczy parków z Europy ;)... Chyba można głosować do woli

·
Registered
730 Posts
Zgaduję iż chodzi o to że data ta zbyt wiele razy była zmieniana przez wiele źródeł których wiarygodności nie można zaprzeczyć ani również potwierdzić. Ostatnia wersja pojawiła się w jakimś magazynie (kilka stron wcześniej) i mówiła o 2020.

·
Registered
6 Posts
@arnikb gdzie dokładnie na stronie to jest?
Albo to usunęli albo nie potrafię znaleźć :)
Strona jest trochę głębiej niż mogło by się wydawać, jest już przygotowana do sprzedaży biletów na wszystkie festiwale, a że na tą chwilę sprzedawane są tylko na pierwszy weekend festiwalowy to link "festiwale" prowadzi bezpośrednio do 80' 90'. W przyszłości jak już będą w sprzedaży bilety na wszystkie festiwale to będzie użyta strona której screen zamieściłem.
Dokładny adres: http://ticket.energylandia.pl/4

Up, albo to fejk, bo w logo Disco Polo jest data 2016. :D
Myślisz, że jeśli wg Ciebie chciało mi się zaprojektować nowe logo dla festiwalu hip-hop to nie usunąłbym "2016" z loga disco polo ?

PS

Na stronie EL można znaleźć różne ciekawe rzeczy również z procesu tworzenia strony. Nie wiem czy są to błędy czy po prostu ktoś kto przygotowuje całą stronę myśli że tego nie widać.
np to

17501 - 17520 of 27875 Posts