Skyscraper City Forum banner
18121 - 18140 of 27861 Posts

·
Registered
199 Posts
Dzięki za odpowiedz co do Planet Coaster. Szkoda, że nie starał się odwzorować wszystkiego 1:1./QUOTE]

Niestety jeśli jeśli chodzi o Planet Coastera i budowanie w nich realnie istniejących parków, to jak z odwzorowaniem rollercoasterów nie byłoby problemu, bo jest tam ich już z kilkadziesiąt rodzajów, tak problem pojawia się przy flatride'ach, w które ta gra jest według mnie dosyć uboga, a wiele z tych, które są w grze są już z góry ztematyzowane co uniemożliwia dopasowanie ich do innych stref tematycznych niż właśnie tej narzuconej przez twórców. Ale to wszystko nie zmienia faktu, że gra nie ma sobie równych i jest genialna. :D

·
Registered
899 Posts
Nie rozumiem marketingu EL - o Speedzie po raz kolejny napisali na Facebooku, że "nie ma takiego nigdzie indziej na świecie" (no fakt, może Divertical jest w innym kolorze). Równie dobrze mogliby tak samo o Mayanie napisać.
Za to o modelach unikatowych (Formuła, Hyperion) już tak nie piszą.

·
Registered
23 Posts
Moje zamiłowanie parkami rozrywki wynikło z grania w 1. część RCT, po kilka godzin dziennie (miałem wtedy nie więcej jak 6-7 lat). Żadna inna gra z parkami rozrywki nie przebije grywalnością RCT 2. Planet Coaster jest świetny, ale przez to, że jest tak skomplikowany/rozbudowany nie daje już takiej prawdziwej satysfakcji. Czasem mniej znaczy więcej. Mam Planet Coaster i częściej sięgam po RCT.
Jako, że forum nie dotyczy gier, to może coś o EL. Razi w oczy czytanie wpisów, gdzie zawsze "największy", "najszybszy" jest napisane dużymi literami. Ale doczekaliśmy się paskudnych czasów w internecie, gdzie z każdej strony jesteśmy bombardowani clickbaitowymi nagłówkami.
Marzy mi się taki Top Spin, który ktoś tutaj pokazał setki postów temu. Taki bardzo drogi, chyba jeden na świecie tylko jest, wiruje w każdą stronę.

·
Registered
1,375 Posts
Nie rozumiem marketingu EL - o Speedzie po raz kolejny napisali na Facebooku, że "nie ma takiego nigdzie indziej na świecie" (no fakt, może Divertical jest w innym kolorze). Równie dobrze mogliby tak samo o Mayanie napisać.
Za to o modelach unikatowych (Formuła, Hyperion) już tak nie piszą.
bo ci ludzie nie znają się. tam niema właściwych osób na właściwych miejscach.

18121 - 18140 of 27861 Posts