SkyscraperCity banner

18261 - 18280 of 25722 Posts

·
Registered
2,115 Posts
A gdzie można się zapisać? Nie wiem, czy się już zgłaszałem, jeżeli nie- to jestem chętny. Chociaż ten termin średnio mi odpowiada, powinienem się pojawić.

·
Registered
821 Posts
Na niemieckim forum "coasterfriends" spekulują, że te nowe fundamenty są od double-launched Vekomy. "Pod latarnią najciemniej" - pominęliśmy drugą, najważniejszą z nowości.

• Like
Reactions: FOMO Coaster

·
Registered
9 Posts
Dzień dobry wszystkim!

Od kilku lat, kiedy to podczas wakacyjnej pracy w Goteborgu poznałem Liseberg, jestem fanatykiem parków rozrywki. Przez ponad rok śledziłem niniejszy wątek bez rejestracji, aż w końcu postanowiłem dołączyć do dyskusji i poznać ludzi o zainteresowaniach podobnych do moich. Jeśli to nie problem, że założyłem konto dopiero teraz, chętnie przyjadę do Energylandii na spotkanie forumowiczów.

·
Registered
1,937 Posts
@Witek83 brałem go pod uwagę, ale jakoś wydaje mi się za blisko Smoczego Grodu. Double launch miał być podobno w strefie wodnej. Poza tym jest jeszcze Tilt, o którym ostatnio było cicho ;).

EDIT: patrząc na zdjęcia i mapy (łącznie z ledwie widocznym zarysem Smoczego Grodu na najnowszych obrazach na Google Maps) wychodzi mi, że zarys nowego RC ma obecnie ok. 55 na 55 m.
Dla porównania Mayan ma 100 x 40 m, a F1 100 x 65 m.

·
Registered
156 Posts
Czytając sformułowanie 'fanatyk parków rozrywki' od razu sobie wyobraziłem copypastę

'Mój stary jest fanatykiem parków rozrywki. Pół mieszkania zawalone gadżetami, mapkami i miniaturowymi rollercoasterami. Średnio 10 razy w roku jeździmy do różnych parków i zawsze mnie przepytuje co to jest air time, divertical, ile inwersji ma ten a ten model i jakie przeciążenia. Jak już jesteśmy przed jakimś rc mówi - patrz, nowa Vekoma, albo dobrze, że się zdecydowali na tego Intamina. W wątku o Energylandii na skyscraper nabił już 2000 postów. Jego największym wrogiem jest dział marketingu EL. Krew go zalewa jak czyta o tym, że rc ma spadek 100 m, jak w rzeczywistości znacznie mniejszy. Przestał oglądać tv bo mówi, że nikt nigdy nie pisze o przekrętach działu marketingu a tym powinni się zając w Wiadomościach'

... i tak dalej. ;)

Myślę, że jest potencjał.

·
Registered
261 Posts
Nowe fundamenty zajmują za mało terenu by był to jakiś większy RC, najlepiej by było gdyby to był jakiś nowy mały rodzinny, zamiast Preston&Barbieri który raczej ma inne fundamenty. :eek:hno:
A może to żaden RC tylko jakiś element scenografii XD

·
Registered
1,287 Posts
Czytając sformułowanie 'fanatyk parków rozrywki' od razu sobie wyobraziłem copypastę

'Mój stary jest fanatykiem parków rozrywki. Pół mieszkania zawalone gadżetami, mapkami i miniaturowymi rollercoasterami. Średnio 10 razy w roku jeździmy do różnych parków i zawsze mnie przepytuje co to jest air time, divertical, ile inwersji ma ten a ten model i jakie przeciążenia. Jak już jesteśmy przed jakimś rc mówi - patrz, nowa Vekoma, albo dobrze, że się zdecydowali na tego Intamina. W wątku o Energylandii na skyscraper nabił już 2000 postów. Jego największym wrogiem jest dział marketingu EL. Krew go zalewa jak czyta o tym, że rc ma spadek 100 m, jak w rzeczywistości znacznie mniejszy. Przestał oglądać tv bo mówi, że nikt nigdy nie pisze o przekrętach działu marketingu a tym powinni się zając w Wiadomościach'
.

kurde, opisałeś prawie że mnie hehehe, chociaż w mniejszym lub większym stopniu, to chyba opis ten pasuje dla większości forumowiczów SSC ;)

18261 - 18280 of 25722 Posts