SkyscraperCity banner
Status
Not open for further replies.
1 - 9 of 9 Posts

·
Registered
Joined
·
6 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Witajcie:)
Kiedyś, dawno temu na forum pojawił się link do mojej witryny ( Przez auta szybę), statystki odnotowały kilkaset wejśc własnie stąd z forum. Było to dla mnie miła niespodzianka i jest mi bardzo miło że stronka spotkała się z ciepłym przyjęciem. Dlatego pozwoliłem sobie skrobnąć tego posta. Być może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał jeszcze moją witrynkę odwiedzić, być może dorzucić swoją cegiełkę, więc podam nowy adres, gdyż stary już od pewnego czasu nie działa. Zmieniło się miejsce spoczynku witryny. Nowy adresik to www.przezautaszybe.h3m.pl lub działa też alias www.przez-auta-szybe.prv.pl Sorki za ten spamik, ale ponieważ wiele osób było zainteresowanych stroną, i jewj drogową zawartością, więc pomyślałem że podam nowy adres. Wyszukiwarki coś opornie indeksują :)
Wszystkim zatem zycze szerokiej drogi i pozdrawiam :)
Tomaszydło
 

·
Registered
Joined
·
917 Posts
Nie rozumiem tylko jednego. Dlaczego autor tak fajnej strony nie jest aktywnym uczestnikiem naszego forum.
Zapraszam do udzialu w naszych dyskusjach, gratuluje strony i pozdrawiam. :)
 

·
senior assistant designer
Joined
·
1,426 Posts
Swietna strona Tomaszydło. Twoj banner wisi juz u nas, czemu nasz nie wisi u Ciebie? Wspierajmy sie nawzajem, mamy przeciez podobne cele :) Pozdrawiam, oby tak dalej :)
 

·
Registered
Joined
·
6 Posts
Discussion Starter · #7 ·
DJP, to chyba wynika z braku czasu :) ale postaram się poprawić. Yasioo, racja, ten błą równiez naprawię najszybciej jak to możliwe :) Dzieki za reklamę, postaram się dzisiaj linka dodać. Pozdrawiam :)
 

·
Registered
Joined
·
575 Posts
Witaj,

Dzisiaj robilem trase Lublin-Warszawa-Lublin, ale nie DK 17 tradycyjnie, tylko rekreacyjnie (jako, ze mi sie nie spieszylo zbytnio) DK 79 i DW 801 i mam duzo zdjec drog robionych z fotela kierowcy, a pstrykalem zdjecia na odcnkach:
DK 48 Most przy ujściu Wieprza-Dęblin-Most na Wiśle-Kozienice; DK79 Kozienice-Góra Kalwaria, DK50 Góra Kalwaria-most na Wiśle-Kołbiel; DK 17 Kołbiel-Zakręt
oraz od skrzyżowania DK 50 z DW 801 - Dęblin-Puławy-DW 824 Kazimierz Dolny

Moge naturalnie co ciekawsze zdjecia z trasy i mostow udostepnic.
Apropos DW 801 jest szczegolnie ciekawa, od ronda z DK 50 lasy, droga z poboczem dusc dlugo, potem betonowa z tego co slyszalem poniemiecka droga, tylko w lepszym stanie niż Śląskie (utrwalona na zdjeciach), potem troche dziurkowato wprawdzie, ale komfort nie ucierpial, bo jakos byly do zaakceptowania i nieuciazliwe, droga Dęblin-Puławy gładka, dodajmy, zę czesto mozna katem oka obserwowac Wisłę jadąc DW801.
 

·
Registered
Joined
·
6 Posts
Discussion Starter · #9 ·
Witam :
Dzięki za zainteresowanie, jestem otwarty na każdą cegiełkę drogową:) Jeżeli bedziesz miał chwilkę to możesz podesłać, ja w wolnym czasie z przyjemnością je dodam na stronke. słac można na adres [email protected] lub [email protected] MIałbym tylko prośbę o podanie które zdjecia z jakiej drogi i o np swoje imie lub ksywkę bym wiedział jak zdjęcia podpisac. Serdeczne dzieki za zainteresowanie witryną :)
Pozdrowienia
 
1 - 9 of 9 Posts
Status
Not open for further replies.
Top