SkyscraperCity banner

1 - 6 of 6 Posts

·
Registered
1,595 Posts
Discussion Starter #1
Widziałem ostatnio, że na Witkacego coś tam dłubią, więc cyknę fotki jak będę przechodził następnym razem. Temat założony ku pamięci, ponadto, żeby wkleić ten link:

http://cms.miasto.zgierz.pl/index.php?page=drogi&hl=pol

Ze strukturą własności dróg, bo widziałem parę razy jak narzekano na władze Zgierza i stan dróg w mieście... A jak się wczytać, to najgorsze drogi (Gałczyńskiego, Parzęczewska od szpitala do cmentarza, Piłsudskiego, Konstantynowska) są powiatowe :p

·
Registered
27,907 Posts
O tyle ciekawe, że np. w Głownie (nadal powiat zgierski) drogi powiatowe są już w dobrym stanie. Te najważniejsze - w ciągu ostatnich 10 lat były remontowane, mimo że ich stan nie był tragiczny.

·
Registered
1,595 Posts
Discussion Starter #3
Pewnie szewc bez butów chodzi :p Z drugiej strony w samym Zgierzu Kasprowicza, Przemysłowa czy Łagiewnicka jak ostatnio je widziałem były całkiem ok. Ale to już drogi nieco na uboczu, natomiast Gałczyńskiego czy Parzęczewska rzucają się każdemu w oczy, bo prowadzą do szpitala czy na największe zgierskie osiedle... Swoją drogą sąsiednie, prowadzące na to samo osiedle Tuwima i Staffa były remontowane w ciągu statnich 5-6 lat i są w dobrym stanie ;) Ale to już miejskie ulice...

·
Registered
797 Posts
Wygląda na to, że przy okazji malowania oznakowania na wyremontowanej Witkacego zaczęli też malować przejazd rowerowy przy nieoznakowanej DDR przy Sezamie. Na razie tylko jedną z dwóch linii prowadzących, więc nie wiadomo czy się czasem nie zapędzili i przestali w połowie.

1 - 6 of 6 Posts