Skyscraper City Forum banner

:)

1 - 10 of 10 Posts

·
Registered
630 Posts
Znowu facet z linijką :bash:
Aż wrzuciłem zdjęcie na ramkę kontrolną, no i faktycznie leci...... 1/2 odległości pomiędzy oknami w centralnym budynku.
Krzychu, grzechy są Ci odpuszczone, przynajmniej z mojej strony :lol:

·
Outside the frame
2,065 Posts
Krzychu dobre zdjęcie, ale F20 dla 17-40L? Toż to jest zabójstwo dla tego i tak już przeciętnego obiektywu. Pojechało nieźle po ostrości (co zauważono też na międzynarodowym) i nawet programowe wyostrzanie niewiele tu pomogło. Zdaję sobie sprawę, że zależało Ci na dłuższej ekspozycji, ale już lepiej kupić filtr ND i nie wychodzić powyżej F11.

·
Registered
8,887 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Krzychu dobre zdjęcie, ale F20 dla 17-40L? Toż to jest zabójstwo dla tego i tak już przeciętnego obiektywu. Pojechało nieźle po ostrości (co zauważono też na międzynarodowym) i nawet programowe wyostrzanie niewiele tu pomogło. Zdaję sobie sprawę, że zależało Ci na dłuższej ekspozycji, ale już lepiej kupić filtr ND i nie wychodzić powyżej F11.
Zgadza sie, myslalem, ze lepiej to wyjdzie (przed kompresja bylo troche lepiej) Duzo prob i eksperymentow ostatnio z mojej strony. Przepraszam i obiecuje efekty w niedalekiej przyszlosci:)

1 - 10 of 10 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.