Skyscraper City Forum banner

Glosujcie

1 - 13 of 13 Posts

·
Registered
136 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Fakt, dużo złota ;( Ale po co ten gośc wpatoczył się w kadr? 6/10
smieszny komentarz. Pomysl, czy ten gosciu wyglada tak jakby sie wpatoczyl w kadr? A moze raczej wyglada to tak ze ja go w kadrze CHCIALEM? Nie wiem jak ty ale reszta stacji jest pusta...gdybym chcial puste zdjecie to a) poszedl bym gdzie indziej albo b) poczekalbym 3 minuty i mialbym pusta stacje.

A wogole to zobacz inne moje foty, i znajdz jedno puste bez zadnych ludzi. A potem przemysl to co napisalem i to co ty napisales.

·
Registered
124 Posts
Podoba mi się taka kolorystyka, warsztatowo jak zawsze 10, za pomysł również

·
Registered
1,292 Posts
smieszny komentarz. Pomysl, czy ten gosciu wyglada tak jakby sie wpatoczyl w kadr? A moze raczej wyglada to tak ze ja go w kadrze CHCIALEM? Nie wiem jak ty ale reszta stacji jest pusta...gdybym chcial puste zdjecie to a) poszedl bym gdzie indziej albo b) poczekalbym 3 minuty i mialbym pusta stacje.

A wogole to zobacz inne moje foty, i znajdz jedno puste bez zadnych ludzi. A potem przemysl to co napisalem i to co ty napisales.
A po co się unoszisz? Jak chciałeś miec jakiegoś gościa w kadrze to ok. Nie za to dałem Ci tylko 6/10. Po prostu to zdjęcie mi się nie podoba aż tak bardzo. Nie wiem po co się unosisz... A od siebie dodam, że jak dla mnie to ten gośc popsuł całe zdjęcie, ale to tylko moje skormne zdanie...

·
Registered
34 Posts
podoba mi sie kadr, kolor, cienie i jakosc - po prostu super. zebym mogl dac 10/10 jeszcze temat musialby mnie porazic :D a tak nie jest... cholera, zebym mogl, to bym dal 9.8/10 :D

ps. kacper1000 -> OMG! zlituj sie...

1 - 13 of 13 Posts