Skyscraper City Forum banner
981 - 1000 of 1504 Posts

·
Registered
435 Posts
Úprimne sa nahlas smejem nad vetami "sklamanie", "nasralo ma to" a pod. :) To čo som chcel napísať som napísal, ale dodám ešte jednu, podstatnú vec. Ako Morfo napočítal, je tam ešte 20 neobsadených priestorov, plus ďalších (počítam okolo 80) v druhej etape, a vy sa tu tvárite akoby toto bolo všetko. :)

·
Registered
333 Posts
Ja som bud z inej planety alebo tychto Zvolencanov nechapem... Ake sklamanie? Co ste cakali? Chceli ste obchody ako PRADA alebo GUCCI a LOUIS VUITTON?? :eek:mg: aj tak vseci kupuju to najlacnejsie tak prosim NAPISTE KONKRETNE ake obchody ste cakali?? :eek:hno:

P.S. podla mojich info New Yorker je v rokovani a pravdepodobne bude aj v ZV tak ja uz naozaj neviem co ste tu ine chceli? A ako napisal Tino-artS este nas caka aj II. Etapa tak ze obchodov tu bude dost skor sa bojim aby to mal kto kupovat

·
Registered
271 Posts
presne tak ja som s prevadzkami spokojny a v tom A3 sport som bol vcera v blave, naozaj celkom pekny sport. A ako pisu aj ostatny este to nieje ani z daleka vsetko caka nas druha etapa plus tieto neobsadene miesta. A uz mi to zacina dost liezt na nervy ze sa kezdy len stazuje na vsetko co sa objavi. Nieste spokojny s dizajnom nieste spokojny s rekonstrukciou namestia nieste spokojny s parkovanim nieste spokojny s prevadzkami .... co vlastne naozaj chcete aby tu bolo ...:eek:hno::dunno: Naozaj nechapem

·
Registered
193 Posts
Napríklad ja som tiež v celku spokojný. Však ešte tam niečo pribudne. Vlani som v BB kupoval topánky v John Garfielde a zatiaľ ešte fungujú, takže som celkom rád že táto predajňa tu bude. Jedine čo mi zatiaľ veľmi chýba je Pošta. Keď pôjdem v nedeľu na záhradu, tak by som sa cestou stavil nejaký ten šek vyplatiť. Myslím žeby sa tu pobočka pošty naozaj zišla a uživila.

·
Registered
93 Posts
Tak ja budem pozitívny. Kino je? Je. Obchody dajme tomu. A3 je super. Verím, že to ožíví mesto trochu :) Niekto písal že tam sú nové fotky, ale vidím iba zo 16.3 sú tam aj noviešie niekde ? Inak bude to dobré teším sa až sa dostanem domov a uvidím to naživo.

·
Registered
435 Posts
Tak ako píše peter, dokonca som to už aj písal že treba zascrollovať úplne na spodok.

PS: Na ESC sa začali objavovať prvé nápisy. Dnes sa tam objavil nápis (resp. polo-nápis) Tesca. Konkrétne je tam zatiaľ "ermarket"... :D (niečo ako keď bolo pár dní na sekierskom tescu napísané "superma")

·
Registered
67 Posts
Ja som sa dnes dozvedel od nemenovanej uradnej osoby, ze prva cast ESC je viac Relax ako Shopping..

Mi bolo povedane, ze viac pre nakup najdeme v druhej etape. Prva je viac na kaviarnicky, fast-foody a pod.

Tak uvidime, co bude v druhej casti. Mozno si pride kazdy na svoje.

·
Registered
89 Posts
ok ja tam chcem ten new yorker nejaky adidas puma nike by bodol , ale to snad bude postupne nejde nič naraz, kenvelo baťa obuv inter sport ten je sice v stop shope ale vraj sa stahuje do esc aj planeo elektro sa stahuje do esc v tom hobby exprese za chvilu neostane nič ..a už som spokojny aj ja už nebudem frflať mne stači že nebudem musieť už chodiť do bb ..do kina. a som velmi zvedavy na parkovanie že každy sa vybodne na parkovanie v meste a bude parkovať tam pri ESC a zvlašt ked urobia to čo v bb prve tri hod zadarmo ..tak eei možu si piskať ktovie moj nazor..

·
Registered
271 Posts
ani sa necudujem ze Planeo odchadzy z Hobby expressu, som pocul ze je tam niekolkonasobne vyssi najom ako v susednom Tescu a to som pocul od cloveka ktory ma obchod v Tesco pasazi takze ak to neznizia tak tam nezostane za chvilu nic ...

981 - 1000 of 1504 Posts